zdravotní kalhoty s úzkými nohavicemi - pro koho budou dobrou volbou a jak je nosit?

2023-01-20
zdravotní kalhoty s úzkými nohavicemi - pro koho budou dobrou volbou a jak je nosit?

Zdravotní úzké kalhoty jsou vypasované ve výšce zadečku a mají zúžené nohavice. Krásně prodlouží nohy, takže je může nosit prakticky každý. Úzké zdravotní kalhoty vypadají dobře s halenkou a zdravotní bundou. V práci nejlépe poslouží model z látky s příměsí streče, která zaručí přiměřenou volnost pohybu.

 

 

Co se z tohoto příspěvku dozvíte?

  • Jak vypadají lékařské úzké kalhoty?
  • Může někdo nosit lékařské slim kalhoty?
  • S čím nosit lékařské úzké kalhoty?

Kalhoty se zdravotními trubicemi, tedy módní, ženské a pohodlné

Zdravotní oděv nejsou jen neforemné pláště. Zdravotníci si dnes mohou vybrat z desítek různých stylů, které odpovídají jejich stylu oblečení a typu postavy. Velmi oblíbené jsou v současnosti dámské úzké zdravotní kalhoty, tedy nesmrtelné trubky. Tento nadčasový styl obepíná tělo až dolů a má zúžené nohy. Zdravotní hadicové kalhoty jsou díky přidání elastických vláken velmi pohodlné, krásně zeštíhlují nohy a lze je nosit ke zdravotním tunikám a halenkám různých délek.

 

 

Úzké zdravotní kalhoty - pro koho?

Už jsme psali, že úzké zdravotní kalhoty opticky prodlužují nohy, ale je to opravdu střih pro každého? Ukazuje se, že ano, za předpokladu, že správně vybereme model a další prvky šatníku. Pozor by si měli dávat jen lidé hruškovitého tvaru, aby se vyhnuli optickému zvětšení boků a hýždí. Vysokým a štíhlým dámám to samozřejmě bude slušet, protože vypadají skvěle prakticky ve všem. Po tomto typu kalhot mohou sebevědomě sáhnout i malé a nepříliš vysoké ženy, aby opticky přidaly pár centimetrů výšky navíc. Zamilují si je i dámy s širšími boky a trochu větším bříškem. V jejich případě doporučujeme zvolit tmavé trubky s vyšším pasem v kombinaci s botami ve stejné barvě.

S čím nosit lékařské úzké kalhoty?

Úzké zdravotní kalhoty jsou vynikajícím základem pro obchodní uniformu. Dámy s harmonickou siluetou mohou nosit trubky prakticky s jakoukoli zdravotní halenkou. Vybírat můžete z klasických modelů s kulatým nebo V výstřihem, asymetrických mikin nebo mikin kimono. Ženám s postavou ve tvaru jablka (štíhlé nohy, velká prsa, zaoblené bříško) doporučujeme pro optické vyrovnání proporcí kombinovat světlejší spodní díl s tmavším topem. Úzké zdravotní kalhoty lze směle kombinovat i s dámskou bundou nebo zástěrou. Vzhledem k upnutým nohavicím budou vypadat skvěle s trochu delším topem. Takový postup zamaskuje o něco velkorysejší boky a hýždě. Kombinace hadic se zdravotní bundou se líbila především dámám vykonávajícím administrativní funkce.

 

 

Zdravotní kalhoty s úzkými nohavicemi – které si vybrat?

Lékařské tubulární kalhoty čelí značným problémům. Musí nejen dobře vypadat, ale také zajistit plnou volnost pohybu, aby se zdravotníci mohli bez překážek soustředit na své povinnosti. Při výběru úzkých zdravotních kalhot se vyplatí věnovat pozornost tomu, zda jejich materiál nemá příměs elastických vláken, jako je elastan. To zaručuje dokonalé přizpůsobení tělu a dostatečnou strečink. Z takové látky jsou zdravotní úzké kalhoty Uniformix Flex Zone s klasickými kapsami a zapínáním na zip a knoflík. Jsou dostupné ve třech klasických barvách (bílá, tmavě modrá a šedá), takže se skvěle hodí jako základ lékařské uniformy. Naopak dámám, které preferují střihy s elastickým pasem, nabízíme kalhoty Eldan s klasickými kapsami na zadečku nebo model Barco One Wellnes s ozdobným pruhem a zipem u kotníků, který umožňuje lepší padnutí kalhot.

 

Hledáte pohodlné zdravotní kalhoty? Trubky, joggery a další stylové modely najdete na uniformix.cz.

pixel