Dámské zdravotnické oděvy

626

Jaké vlastnosti jsou nejdůležitější pro zdravotnické mikiny? Trvanlivost, pohodlí, možnost častého praní a žehlení ve vysokých teplotách a k tomu: profesionální, ale netradiční vzhled a možnost volby z různých barev a velikostí. Pokud hledáte právě něco takového, tak se nezapomeňte podívat na naší nabídku mezi zdravotnické mikiny pro ženy.

Dámské zravotnické mikiny s krátkým nebo dlouhým rukávem jsou jedním z povinných prvků služebního oděvu. Používají se jak v létě během tepla, jelikož jsou prodyšné a zaručí správné odvádění potu, tak v zimě, když potřebujeme teplou mikinu, která poskytne správný tepelný komfort. Tyto uniformy jsou určené pro práci vevnitř budovy na odděleních, klinikách a v ordinacích.

V on-line sortimentu a v našich kamenných obchodech máme dámskou zdravotnickou oděv, mezi ní patří zdravotnické mikiny od značek: Cherokee, Dickies, Happy Code, Heartsoul, Med Couture Uniformix. Neustále také zavádíme nové produkty, tak aby naše nabídka byla čím dál tím pestřejší a pro každého atraktivnější.

Sortiment se vyznačuje pestrým výběrem barev, mnoha střihy a velikostmi podle potřeb a také je tu možnost bezproblémového přizpůsobení zbývajících částí oblečení, tak aby było možné sloučit vše v jednu celou soupravu. Máme modely s krátkým a dlouhým rukávem, s dodatečnými kapsami, s výztužemi, ale také klasické, jednoduché mikiny s minimalistickým charakterem. Zveme srdečně lékařky, zdravotní sestry, fyzioterapeutky a další zástupkyně zdravotnických profesí k nákupům v obchodě Uniformix.

pixel