Pánská lékařská mikina

73

Funkční, pohodlné a elegantní pánské zdravotnické mikiny jsou jedním ze základních prvků oblečení zaměstnanců ve zdravotnictví. Zdravotnické mikiny jsou ušité z elastických prodyšných materiálů, jsou odolné a trvanlivé během praní ve vysokých teplotách. Zdravotnické mikiny jsou vyrobené z materiálu s dobrou prodyšností, díky čemu zaručují správnou ventilaci a pohodlí nošení i v obtížných podmínkách.

Pánské zdravotní mikiny jsou dostupné v několika elegantních stylech. Zdravotní mikiny s krátkým rukávem, zdravotní mikiny s dlouhým rukávem, mikiny oblékané přes hlavu, a také mikiny se zipem. Mezi dostupnými modely se nachází mikiny s tradičním výstřihem do V, mikiny s límečkem anebo mikiny se stojáčkem. V nabídce našeho internetového obchodu máme všechny možné velikosti od velikosti 44 do 62, v několika odstínech modré a bílé. Pánské zdravotní mikiny zaručují dokonalý vzhled, dobrou prezenci a zdůrazňují profesionalitu zaměstnance. Jsou ideální pro zaměstnance v ordinaci, nemocnicích, pohotovostních odděleních, pečovatelských střediscích a ambulancích.

V našem obchodě nabízíme vysoce kvalitní pánské zdravotnické mikiny od renomovaných výrobců pracovních a zdravotnických oděvů. Mezi dostupnými modely najdete nabídky od značek Med Couture, Flex Zone, MC2, oraz Uniformix.

Naši spolehliví dodavatelé garantují produkty pohodlné, přizpůsobené běžným normám pro zdravotnickou oděv. Uniformy, které Vám nabízíme jsou jistotou pohodlí zaměstnanců a jejich dokonalé prezence.

pixel