Dámské lékařské pláště a šaty

38

Zdravotnické pláště jsou stále ještě silně spojeny s prací ve zdravotnických zařízeních. Typické pro lékaře a zdravotní sestry pláště jsou vždy lékařským atributem. Ale to již nejsou stejné pláště jako bývávaly kdysi před desítkami let. Naše zdravotnické pláště a šaty přináší svěžest do světa zdravotnické módy. Jsou navrženy renomovanými designéry, kteří prvotřídně plní své povinnosti.

Zdravotnické pláště Uniformix jsou funkčním a užitečným, ale také módním dámským zdravotnickým oděvem, který je doplňkem služební uniformy. Máme ve své nabídce zdravotnické pláště pro lékaře, zdravotní sestry, laborantky a ženy pracující v jiných zdravotnických profesích. Kromě toho v této kategorii dále prezentujeme zdravotnické šaty v různých barvách, jak jednobarevné, tak i vícebarevné. Tyto barevné pláště a šaty mohou sloužit k rozeznávání, na kterém oddělení pracuje příslušná osoba, ale mohou mít charakter pouze estetický.

V internetovém obchodě se zdravotnickými oděvy jsme prřipravili pro Vás atraktivní nabídku pro dámské služební uniformy. Dostupné jsou velikosti od 34 do 52, různé střihy a barevné verze. Najdete zde jak klasické, jednoduché laboratorní pláště, tak elegantní, módní šaty s reprezentativním charakterem.

Použitý materiál je vysoce kvalitní a všechny švy, rozparky a spoje jsou dodatečně zesílené, aby byla zajištěna maximální trvanlivost každého modelu. Podrobnosti týkající se uniform najdete na produktových kartách – podívejte se na ně!

pixel