Kalhoty, sukně, zástěrka

43

Komfort, pohodlí a dokonalý vzhled jsou velmi důležité v gastronomickém průmyslu. Neustálý kontakt s potravinami a zákazníky vyžaduje dokonalý outfit a dodržení nejvyšších standardů čistoty, proto je důležité, aby oblečení pro gastronomii vyhovovalo určitým požadavkům. Lidé pracující v gastronomii, kteří mají přímý kontakt se zákazníky navštěvujícími gastronomické prostory, jsou jejich vizitkou. To od číšníků a číšnic často záleží, jaký bude první dojem nového zákazníka. Elegantní, čistý a profesionálně vypadající číšník je polovičním úspěchem restaurace, takže stojí za to se starat o stylové a pohodlné gastronomické oblečení pro zaměstnance.

Pohodlné, pánské gastronomické kalhoty a elegantní sukně pro dámy jsou základním prvkem oblečení číšníka nebo servírky, dalším jsou zástěry do pasu. Zástěry do pasu pro číšníky značky Uniformix, to je záruka nejvyšší kvality, moderního a elegantního designu a také pohodlí během nošení. Široká škála stylů a barev sukní, kalhot a gastronomických zástěr do pasu Vám umožní vybrat si gastronomické oblečení, které zcela vyhovuje prostorům Vaší restaurace a splňuje všechny požadavky a standardy uživatelů.  

V našem internetovém obchodě a kamenných prodejnách najdete široký výběr pracovních oděvů včetně oblečení pro gastronomii. Námi nabízené gastronomické oděvy, včetně sukní nebo zástěr do pasu pro číšníky, jsou vyrobeny z kvalitních látek odolných vysokým teplotám. Rychlé vyřízení online objednávky, stejně jako velké množství kamenných obchodů zaručuje expresní vyřízení objednávek.

pixel