Dámská halena

48

Zdravotnické haleny patří k módním a elegantním služebním uniformám určeným pro práci ve zdravotnických zařízeních: v nemocnicích, na klinikách, v ordinacích nebo i registraci. Od typických zdravotnických mikin se liší především střihem, délkou a provedením, které jsou v případě halen mnohem jemnější a zaměřené na příjemný a elegantní vzhled. Proto jsou vhodnější pro práci v registracích a kancelářích, všude tam, kde je důležitá zdravotnická a služební prezence. Je to módní oděv, který je velmi praktický a reprezentativní.

 

V této kategorii obchodu s dámskými zdravotnickými oděvy jsme pro naše klientky připravili široký výběr módních zdravotnických halen od značek: Edan a Uniformix. V současné době máme několik desítek modelů s krátkým rukávem a s 3/4 rukávem. Velmi široká škála barev znamená, že si velmi snadno přizpůsobíte model k vlastním preferencím. Každá zdravotnická halena je trochu odlišná, má různé zakončení, zapínání nebo dekorativní prošití.

 

Internetový obchod Uniformix a naše kamenné obchody jsou velmi dobře zásobené. Mnoho modelů je k dispozici okamžitě a objednávky jsou zpracovávány velmi rychle. Nabízíme širokou škálu velikostí, nejčastěji od 34 do 48. Neustále rozšiřujeme sortiment o další nové, módní modely zdravotnických halen pro ženy, lékařky a zdravotní sestry a aby heslo: každá žena si pro sebe u nás něco najde, nebylo pouze prázdným sloganem. Věříme, že díky rozmanitosti a velkému sortimentu máme opravdu něco pro každého. Sami se o tom přesvědčte!

 

pixel