Dámská mikina

221

Zdravotnické mikiny

Jaké jsou nejdůležitější funkce zdravotnických mikin? Odolnost, pohodlí, možnost častého praní a žehlení ve vysokých teplotách, a navíc: profesionální, ale netradiční vzhled, a také možnost výběru z různých barev a velikostí. Pokud právě něco takového hledáte, určitě se podívejte na naši nabídku dámských zdravotnických mikin.

Dámské zdravotnické mikiny s krátkým nebo dlouhým rukávem, jsou jedním z povinných prvků   pracovního šatníku. Naleznou využití jak v létě, během tepla jelikož jsou prodyšné a poskytují velmi dobré odvádění potu, ale i v zimě, v období, ve kterém budete potřebovat teplou mikinu, která Vám zaručí dobrý tepelný komfort. Uniformy jsou určeny pro práci uvnitř budovy na odděleních, v ordinacích a na klinikách.

V našem internetovém obchodě a v našich kamenných prodejnách máme dámské zdravotnické oděvy, včetně zdravotnických mikin od značek: Cherokee, Dickies, Happy Code, Heartsoul, Med Couture Uniformix. Neustále zavádíme nové produkty tak, aby naše nabídka byla velmi pestrá a atraktivní pro každého zákazníka.

Naše výrobky se vyznačují velkým výběrem barev, mnoha střihy a velikostmi, ale také je možné snadno je přizpůsobit ke zbývajícím částem oblečení tak, aby soupravy tvořily jeden celek. Nabízíme modely s krátkým a dlouhým rukávem, s dodatečnými kapsami, s výztuhami, ale také jednoduché, klasické mikiny s minimalistickou podobou. Srdečně zveme lékařky, zdravotní sestry, fyzioterapeutky, pečovatelky a jiné zástupkyně zdravotnických profesí k nákupům v našem obchodě Uniformix.

pixel