• Ručně vyráběný stetoskop MDF 777 MD One

Ručně vyráběný stetoskop MDF 777 MD One

  • błękit kraibski oraz malinowy w stetoskopach pediatrycznych dostępny do końca sieprnia
Výrobce: MDF
Řada: MD One
1 826,00 Kč
/ ks

Czech: MDF 777 je ručně vyrobený stetoskop s hlavicí z nerezové oceli, která poskytuje nejlepší akustické parametry.

Delší hadice než u jiných stetoskopů.

Model 777 má mimořádně dlouhou hadici, což umožňuje poslech pacienta i v obtížných podmínkách. Je vyroben z materiálu s velmi vysokou hustotou - nelepí se, nekrachuje, neobsahuje latex.

Oboustranná hlavice. Tradiční tvar oboustranné hlavice, plný otáčející se akustický ventil, přítomnost otevřeného trubkového čepu a membrány umožňují poslech jak nízkých, tak vysokých tónů. Membrána je vyrobena z ultra citlivého vlákna zesilujícího zvuk. Ideální těsnost membrány je zajištěna pomocí podpůrného kroužku (Diaphragm Retaining Ring), který vytváří optimální zesílení a vysokou frekvenci přenosu tónů srdce a plic v rozsahu frekvencí od 100 do 1000 Hz. Membrána je vyvýšená s odolným podpůrným kroužkem vyrobeným z nelomivého PVC pro lepší komfort pacienta.

Velký trubkový čep.

Velký trubkový čep s nelomivým kroužkem zaručuje vynikající akustické zesílení a izolaci pro nízkofrekvenční zvuky.

Inovativní technologie.

Další technické výhody ovlivňující uživatelský komfort zahrnují speciálně patentovanou konstrukci založenou na dvou pružinových lištách skrytých v liru ErgoMax, díky tomuto řešení se stetoskop lépe přizpůsobuje tvaru hlavy, čímž uživatel cítí menší tlak. To je velmi důležité během náročného a unavujícího pracovního dne nebo noci. Dalším řešením je pyramidová akustická komora (ACP), patentovaná ocelově-hliníková komora ve tvaru pyramidy umístěná v akustickém vedení pod pružinami liry, která zajišťuje rozšíření akustického vedení v místě větvení a maximalizuje proud zvuku ke sluchátkům.

TECHNICKÉ ÚDAJE SKU TOW009256 EAN kód 000 Produktová skupina Internistické stetoskopy Barva (MDF) Rose Gold/ Černá (*** 11) Značka MDF Typ stetoskopu Klasický / Internistický Technologie hlavice oboustranná Velká membrána Průměr 4,9 cm Malá membrána / trubkový čep Průměr 3,6 cm Hadice (lira) Jednokanálová Náušníky měkké Celková délka 78 cm Hmotnost zařízení 198 g

Zeptat se na zboží

Pokud výše uvedený popis Vám nestačí, zašlete nám prosím dotaz na totozboží. Pokusíme se odpovědět co nejdříve.

Data jsou zpracována v souladu s ochranou osobních údajů. Odesláním souhlasíte s podmínkami.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Napsat svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidat vlastní fotografii zboží:
pixel