Zdravotnické šaty – existuje pohodlnější uniforma na léto?

2020-09-14
Zdravotnické šaty – existuje pohodlnější uniforma na léto?

Výběr zdravotnické uniformy na léto je ještě těžší úkol než pro všechna ostatní roční období dohromady. Co si vybrat, abychom měli pohodlí i během dlouhé služby a zároveň nepřeplatili? Nejlépe se osvědčí zdravotnické šaty Uniformix!

Zdravotnické šaty


Co se dozvíte z tohoto příspěvku?

  • Proč je dobré nosit zdravotnické šaty?
  • Jsou zdravotnické šaty levnější než kalhoty a halena?
  • Jaké zdravotnické šaty si vybrat?

Ve zkratce

Zdravotnické šaty jsou skvělou alternativou k vícedílným uniformám. Zejména v létě oceníte pohodlí, jaké Vám poskytuje jejich vzdušný střih. S odolností zdravotnických šatů si nemusíte dělat starosti, jsou stejně odolné proti poškození, jako jiné druhy zdravotnických oděvů. Díky takovým šatům získáte nejen ženský, ale současně i profesionální look, přitom ušetříte při nákupu svého obchodního oblečení.

Proč se vyplatí nosit zdravotnické šaty?

Žena si vždy najde důvod, proč si obléknout šaty! Když je ráda nosíte každý den, proč byste se měla v práci vzdávat výhod, které přinášejí?


Sukienki Medyczne w Uniformix

#1 Lehkost a pohodlí
 Zdravotnické šaty jsou v létě dokonalým řešením: díky lehkým látkám a vzdušnému střihu nejsou vysoké teploty tak obtížné. Zdravotnické pláště a šaty, které najdete v obchodě uniformix.cz, jsou vyrobeny z odolných látek, ale zaručují pohodlí také při intenzivní směně za teplého dne.Většina šatů v obchodě Uniformix se vyrábí z pevné tkaniny polyesterové a bavlněné látky. Tato směs je zárukou toho, že Vám šaty budou sloužit po dlouhou dobu, i když jsou při práci zdravotní sestry nebo lékařky vystaveny působení různých škodlivých látek a často se perou na vysokou teplotu.


#2 Ženský look
Není pravda, že ve zdravotnické uniformě musíte vypadat neosobně. Zdravotnické šaty se zúžením v pase Vám umožní cítit se jako atraktivní žena, aniž by Vás připravily o profesionální image. Na uniformix.pl najdete zúžené šaty přizpůsobené postavě přímo stvořené pro recepční ve zdravotnických zařízeních, elastické šaty z řady Flex Zone inspirované sportovními šaty, ideální pro lékařky nebo pomocné sestry, jejichž pozice vyžaduje vysokou mobilitu, a také klasické jednoduché modely po kolena s vázáním, které umožňuje dokonalé přizpůsobení. Zdravotnické šaty a pláště se podle modelu navlékají přes hlavu nebo se zapínají vzadu nebo vpředu na zip a lodičkový nebo trojúhelníkový výstřih, překřížený nebo se stojáčkem, jim dodává osobitý charakter.

#3 Úspora
Nákup zdravotnických šatů je jednorázový výdaj – místo uniformy skládající se z několika součástí si koupíte šaty, které můžete používat nejen v létě, ale po celý rok. Navíc nemusíte přemýšlet o výběru jednotlivých komponent uniformy. Jedny šaty zařídí všechno!Z praktického hlediska se zdravotnické šaty rozhodně vyrovnají kalhotám nebo sukním. Jsou maximálně odolné, mají rozmanité, ale vždy rafinované střihy a nezklamou Vás v rozhodujícím okamžiku. Většina z nich je vybavena praktickými kapsami na bocích – ideální pro stetoskop, informační kartu, pero nebo jiné drobnosti, které musí být vždy po ruce.


Sukienki medyczne w Uniformix

Barevné zdravotnické šaty

Dopřejte si trochu prázdninové volnosti, i během dlouhé a únavné služby. Pokud je dovolená ještě v nedohlednu nebo po ní zbyly již jen vzpomínky, barevná uniforma Vám pomůže vnést slunečnou atmosféru do nemocničního prostředí. Na uniformix.cz jsou dostupné zdravotnické šaty a pláště v různých odstínech modré, zelené a růžové. Nechybí ani odstíny šedé a klasická bílá, která zdůrazňuje profesionální vzhled zdravotnických pracovnic. Každá z nich najde něco pro sebe! Většina modelů zdravotnických šatů a plášťů dostupných v obchodě Uniformix odpovídá barevně kalhotám nebo sukním a halenám, takže vytvoření soupravy by nemělo být pro nikoho problémem. Je snadné vybrat si takový produkt, který bude odpovídat směrnicím platným v daném zdravotnickém zařízení.Výhody výměny vícedílné uniformy za zdravotnické šaty mluví samy za sebe, že? Dejte si pauzu - neváhejte a navštivte uniformix.cz, kde na Vás čeká velký výběr módních modelů šatů pro lékařky, zdravotní sestry a recepční!

Doporučené

Dámské šaty FLEX ZONE FZ2052

Dámské šaty FLEX ZONE FZ2052

Běžná cena: 769,00 Kč brutto538,00 Kč bruttoNejnižší cena 30 dní před slevou: 537,00 Kč
Dámské šaty Uniformix. SE2030

Dámské šaty Uniformix. SE2030

739,00 Kč bruttoNejnižší cena 30 dní před slevou442,00 Kč brutto
Dámské šaty Uniformix. SE2030

Dámské šaty Uniformix. SE2030

739,00 Kč bruttoNejnižší cena 30 dní před slevou442,00 Kč brutto
pixel