Zdravotnické oblečení – výrobci, kterým můžete plně důvěřovat

2020-06-19
Zdravotnické oblečení – výrobci, kterým můžete plně důvěřovatZdravotnická oděv slouží ke speciálním úkolům. Od tohoto druhu oblečení se hodně očekává – nemělo by jen poskytovat pohodlí a neomezený pohyb anebo být prodyšné a umožňovat průchod vzduchu, ale také by se mělo charakterizovat odolností. Mikiny, kalhoty a nebo pláště musí být odolné vůči žmolkování a vyblednutí, ale také vůči mačkání, aby i po skončení dlouhé pracovní služby vypadaly bezvadně. Tyto všechny vlastnosti mohou zaručit pouze produkty známých značek, které se vyznačují vysokou kvalitou -  představujeme sedm výrobců zdravotnického oblečení, kterým můžeme bezpochyby důvěřovat.


Zdravotnické oblečení – výrobci, kterým můžete plně důvěřovat

Co se z tohoto přízpěvku dozvíte?

Výrobce zdravotnického oblečení – Jaké značky stojí za doporučení?

Stručně

Pokud do Google zadáte výraz „zdravotnické oblečení výrobce”, ve vyhledávači se objeví více než 14 milionů výsledků. Jak se dozvědět v tolika nabídkách, která ze značek je opravdu důvěryhodná a nezklame? Nejlepší je spolehnout se na názor ostatních zákazníků. Mezi výrobci, kteří mají velkou popularitu a sympatie zdravotnických zaměstnanců, stojí mezi jinými za zmínku:Club Med, Barco, Cherokee, Dickies, Eldan, Flex Zone a Med Couture. Všechny tyto značky se nachází v obchodě se zdravotnickými oděvy Uniformix.pl.


Club MED

Club Med je značka vytvořená polským výrobcem zdravotnického oblečení Uniformix. Vyznačuje se velmi konkrétními styly: klasickými střihy a minimalistickým designem. Skládá se ze zdravotnických mikin, kalhot, halen a šatů, a proto je možné velmi lehce skompletovat úhledné, barevně jednotné uniformy pro zaměstnance daného zdravotnického zařízení. Vytvoření různých souprav Vám usnadní široká škála barev: od klasické bílé a šedé přes hlubokou tmavě modrou a červenou, až po jemné, světlé pastely – tyrkysovou, akvamarínovou nebo růžovou. Zdravotnické oblečení Club Med je vyrobeno z odolných materiálů – spojením bavlny a polyesteru, díky čemuž je odolný vůči mačkání nebo žmolkování a dokonce se prezentuje i během intenzivní služby naprosto dokonale.


BARCO

BARCO

V posledních letech si zdravotnické oblečení z USA získalo obrovskou popularitu. Jedním z jejich dodavatelů je americká značka Barco. Je to společnost s dlouhou a pestrou historií – tato společnost byla zoležená již v roce 1929 a spočátku svých aktivit se zabývala šitím uniforem pro odvětví beauty. Profil výroby se ale brzy rozšířil a Barco se stala slavnou značkou, která začala vytvářet funkční a trvanlivé oblečení pro lékaře, zdravotní sestry a jiné zaměstnance nemocnic a zdravotnických zařízení. Barco rychle získalo uznání zdravotnického průmyslu, jelikož pravidelně uvádělo na trh další inovativní řešení, nejen v oblasti technologií (například objevilo výhody nylonu a začalo je používat při výrobě uniforem pro zdravotní sestry), ale také v oblasti designu. A právě proto tomuto výrobci vděčíme vytvoření prvních vzorovaných plášťů a uniforem. Značka je začala vyrábět již v 90. letech. Největší, celosvětovou popularitu však získala až v roce 2006 díky spolupráci s televizí ABC – hrdinové slavného seriálu Grey’s Anatomy nosili zdravotnické oblečení právě od značky Barco.Od té doby je řada Grey’s Anatomy™ nejprodávanější kolekcí této americké značky. Barco ji pravidelně rozvíjí, především z hlediska technologie výroby a prezentuje stále nové a ještě pohodlnější střihy či inovativní materiály, které se vyznačují lehkostí a prodyšností. CHEROKEE

Cherokee je dalším americkým výrobcem zdravotnického oblečení. Na trhu působí již od roku 1972. To co rozlišuje tuto značku, je velice vyvážená kombinace funkčnosti a designu. Cherokee pečuje o to, aby každý z jeho projektů splňoval vysoká očekávání lékařů, zdravotních sester nebo fyzioterapeutů: aby byl odolný, ale při tom lehký, prodyšný a snadný v jeho údržbě. Značka zároveň přikládá velký význam tomu, aby se v nich zaměstnanci zdravotnických zařízení, kteří nosí tyto oděvy cítili naprosto perfektně a pohodlně. Z toho důvodu nabízí svým zákazníkům střihy, které dokonale zdůrazňují postavu a mají univerzální barvy, což umožňuje snadné sladění různých částí šatníku. 


DICKENS

Seznam nejpopulárnějších amerických výrobců zdravotnického oblečení je doplněn také značkou Dickies. Proslavila se téměř před 100 lety díky výrobě velmi odolného pracovního oblečení pro automechaniky, svářeče a zaměstnance stavebního průmyslu. Brzy se však ukázalo, že její projekty velmi ocení i zcela odlišné pracovní prostředí – nemocnice, ordinace nebo zubní ordinace. Tím, že vytvářela pracovní oděvy, značka po mnoho let zdokonalovala své výrobní technologie – aby získala výrobek maximálně odolný a funkční. A proto se mohla plně soustředit v případě zdravotnického oblečení na otazce designu.Pláště, mikiny nebo kalhoty Dickies jsou nejlepším potvrzením toho, že oblečení pro zaměstnance zdravotnických zařízení nemusí být vůbec nudné a zbavené charakteru. Značka velmi ochotně experimentuje s novými barvami a vzory a také neustále vylepšuje její styly – zejména v případě dámského zdravotnického oblečení. A to především proto, aby se ženy, které ho nosí, v něm mohly cítit lehce a žensky i ke konci tak moc náročné a vyčerpávající služby.  


ELDAN

Eldan je polským výrobcem zdravotnického oblečení s více než 20 letou tradicí. Je rodinnou společností, vytvořenou dvěma statečnými sestrami, které trpělivě krok za krokem rozvíjely své podnikaní, jež bylo nelehké pro podnikatele v 90 letech. Pro obě sestry bylo šití a projektování koničkem, a proto všechny svoje produkty na začátku vytvářely samostatně. Společnost rychle rostla – dnes je Eldan velkým podnikem, známým nejen v Polsku, ale i na celém světě.  O tom, čím vyniká zdravotnické oblečení Eldan nejlépe svědčí heslo značky: „V práci moderně a pohodlně”. Zdravotnické haleny nebo mikiny od této značky vypadají vždy moderně a stylově, ale také úhledně. Charakter jim přidávají detaily: zipy v kontrastních barvách, originální prošívání a zajímavé střihy.  


FLEX ZONE
FLEX ZONE

Oblečení Flex Zone, stejně jako návrhy z řady Club Med, jsou dílem značky Uniformix. Pokud bychom oblečení měly popsat velmi stručně, bez pochyby bychom mohli odpovědět, že je především superpohodlné – stejně jako sportovní oblečení. Je ušité z flexibilních a milých na dotek materiálů, které se roztahuje všemi směry. Díky tomu se zdravotnické mikiny a kalhoty Flex Zone přesně přizpůsobují tělu a zaručují neomezený pohyb v jakékoli poloze. Je vyrobené v tlumených barvách. Vládne zde především nadčasová a univerzální tmavě modrá, ale dostupné jsou i jiné barvy: šedá, chrpová nebo malinová červená. 


MED COUTURE

Mec Couture je jedním z předních amerických výrobců zdravotnického oblečení. Zaměstnanci nemocnic ze všech koutů světa si velice rádi sahají po jeho navrzích. Nabídka Med Couture je velice rozmanitá: správně zvolené oblečení si najdou pro sebe jak fanoušci klasických střihů, tak i ti, kteří dávají přednost inovativnějším, moderním projektům, vyznačující se módními barvami a originálním designem. Společnost klade především největší důraz na funkčnost a všestrannost vyráběného oblečení. Používá moderní výrobní technologie a používá materiály nejvyšší kvality – a to vše z toho důvodu, aby splnila veškeré požadavky svých zákazníků pracujících ve zdravotnictví. Textilie Med Couture se charakterizují vysokou odolností, pružností a prodyšností. Díky inovativnímu spojení vláken se zdravotnické pláště a mikiny od této značky dokonale hodí ke každodenní práci. Příkladem jsou výrobky vytvořené z revoluční textilie EX-Flex: směsi bavlny, plyesteru a spandexu, která kombinuje nejdůležitější výhody oblečení tohoto typu – je prodyšné, lehké, dýchá a je milé na dotek, ale zároveň pružné a odolné. 

Uniformix.pl – nejlepší značky na jednom místě

Všechny výše zmíněné značky najdete v obchodě se zdravotnickými oděvy Uniformix.pl. Vsázíme si na ně s čistým svědomím. Dokážeme rozeznat spolehlivého výrobce, jelikož... se sami zabýváme výrobou oblečení a obuvi pro zaměstnance nemocnic a zdravotnických zařízení. Velmi dobře víme, jaké oděvy potřebují lékaři a zdravotní sestry, aby se cítili dobře i během náročných služeb, a my jim to rádi poskytneme. 
pixel