Zdravotnické kalhoty modré - klasika v šatníku zdravotníků

2022-02-25
Zdravotnické kalhoty modré - klasika v šatníku zdravotníků

Pravděpodobně neexistuje klasičtější zdravotnický oděv než modré zdravotnické kalhoty. Tato nadčasová a snadno stylizovatelná barva je spojována s profesionalitou a elegancí, proto ji často volí lékaři, lékárníci a zubaři. Pokud ve svém šatníku kalhoty v tomto odstínu nemáte, je nejvyšší čas to změnit. Zjistěte, proč se vyplatí koupit si modré zdravotnické kalhoty a s čím je v práci kombinovat!

 

 

 

Co se z tohoto příspěvku dozvíte?

  • Modré zdravotnické kalhoty - proč byste je měli mít?
  • S jakými barvami je můžete kombinovat?

Proč si vybrat zdravotnické kalhoty v tmavě modré barvě?

Modrá barva byla vždy velmi oblíbenou barvou. Je to jeden z nejuniverzálnějších odstínů, který se hodí jak na obchodní schůzku s důležitým obchodním partnerem (v tomto případě je modrá košile nutností!), tak do kina s partou přátel ( modré tričko + černé džíny je styl, který nikdy nevyjde z módy). Modrou barvu volí také zdravotníci jako základ nebo doplněk uniformy, dobrým příkladem jsou modré zdravotnické kalhoty. Je to barva, kterou budou pacienti podvědomě vnímat jako potvrzení profesionality a kompetence. Je také spojována s klidem a opatrností, které jsou pro práci zdravotníka neocenitelné.Hlavní předností modrých lékařských kalhot je jejich jednoduchost a nadčasový vzhled. Když je budete nosit ve službě, nemusíte se bát, že byste se dopustili módního faux pas. Snadno je sladíte s topem, který může mít jakoukoli barvu - včetně té samé! Lékařská uniforma v modré barvě je na nemocničních chodbách běžným jevem. Důvodem není nedostatek inspirace nebo nápadů na nový vzhled, ale spíše to, že víte, že vždy taková souprava vypadá stylově a profesionálně.

 

 

Pánské a dámské modré zdravotnické kalhoty nabízejí řadu výhod, které stojí za to shromáždit na jednom místě:- všestrannost;- snadnost stylingu a možnost volného výběru dalších kusů oblečení;- nadčasový, elegantní vzhled, který vyvolává pozitivní asociace;- schopnost žonglovat se styly: od klasických střihů po zdravotnické modré kalhoty se zúženými nohavicemi nebo joggery;- praktičnost - zdravotnické kalhoty v modré barvě (nebo jiných tmavých odstínech) dokonale maskují nečistoty a vady látky, které se mohou objevit při práci;- modrá barva dobře ladí s postavou - umožňuje zakrýt případné nedostatky, takže se vždy budete cítit svobodně a pohodlně.

Jak a s čím kombinovat modré zdravotnické kalhoty?

Tmavě modré zdravotnické kalhoty mají oproti ostatním tu výhodu, že je lze kombinovat prakticky s jakoukoli jinou barvou. Výjimkou jsou velmi světlé barvy, například světle růžová nebo sytě červená. Experimentujte a hrajte si s barvami uniformy tak, že sladíte tmavě modré kalhoty s lékařskými halenami a zdravotnickými mikinami v různých barvách a odstínech.

 

 

  • Nechte se inspirovat!- Zkombinujte modré zdravotnické kalhoty se standardní nohavicí s bílými botami, tmavě šedou zdravotnickou mikinou a klasickým bílým pláštěm.- Ke kalhotám se zúženou nohavicí /zdravotnickým tmavě modrým joggerům si zvolte bílé tričko a tmavě modrou zdravotnickou mikinu. Vzhled doplňte černými dřeváky nebo pěnovou zdravotní obuví v tmavých odstínech.Všechny výše uvedené návrhy najdete v našem obchodě uniformix.cz 
  • Nezapomeňte, že se jedná pouze o naše návrhy - můžete se jimi inspirovat, ale nic vám nebrání vyzkoušet něco jiného. Vyberte si naše klasické modré zdravotnické kalhoty nebo joggery a obnovte s námi svůj zdravotnický šatník!

Doporučené

Dámské zdravotní kalhoty Med Couture, 7710

Dámské zdravotní kalhoty Med Couture, 7710

1 145,00 Kč - 1 204,00 Kč brutto
Dámské zdravotní kalhoty Flex Zone. FZ1211

Dámské zdravotní kalhoty Flex Zone. FZ1211

Běžná cena: 775,00 Kč brutto467,00 Kč bruttoNejnižší cena 30 dní před slevou: 543,00 Kč
Dámské zdravotní kalhoty Flex Zone. FZ2056

Dámské zdravotní kalhoty Flex Zone. FZ2056

Běžná cena: 769,00 Kč brutto538,00 Kč bruttoNejnižší cena 30 dní před slevou: 537,00 Kč
pixel