Zdravotnická mikina a kalhoty – sestavte si pohodlnou uniformu pro pohotovostní službu.

2022-04-08
Zdravotnická mikina a kalhoty – sestavte si pohodlnou uniformu pro pohotovostní službu.

Souprava sestávající ze zdravotnické mikiny a kalhot je zdaleka nejoblíbenější a nejpohodlnější uniformou pro zdravotnické pracovníky. V dnešním článku vám poradíme, na co se při nákupu tohoto typu oblečení zaměřit a jaké oblečení zvolit v závislosti na rozsahu povinností

.Co se z tohoto příspěvku dozvíte?

  • Na co se zaměřit při výběru pohodlné zdravotnické mikiny a kalhot?
  • Která zdravotnická mikina a kalhoty budou nejlepší pro lidi, jejichž práce vyžaduje hodně pohybu?
  • Jakou zdravotnickou mikinu a kalhoty byste měli zvolit, pokud chcete kromě pohodlí vypadat také reprezentativně?

 

Ve zkratcePři výběru zdravotnické mikiny a kalhot je třeba věnovat pozornost materiálu a střihu. Čím více syntetických vláken, tím více se vlastnosti podobají sportovnímu oblečení. Řady Uniformix Flex Zone a Comfort byly vyvinuty pro lidi, jejichž práce je spojena s neustálým pohybem. Naopak zaměstnanci, kteří vykonávají reprezentativní funkce, by měli uvažovat o nákupu zdravotnické mikiny a kalhot Club Med nebo Select.

 Zdravotnická mikina a kalhoty - jak si vybrat pohodlné zdravotnické oblečení?

Zdravotnická mikina a kalhoty jsou nejlepším oblečením pro dlouhou službu, během níž je nutné se neustále soustředit. Ani nejmenší diskomfort nevchází v úvahu, protože v kombinaci s únavou může odvádět vaši pozornost od důležitých povinností. Na co se zaměřit při výběru zdravotnického oblečení? Především materiál, protože ten je pro určení vlastností oděvu nejdůležitější (podrobněji jsme o tom psali v článku Z čeho se vyrábí zdravotnické oblečení pro zdravotníky a na čem záleží?). Čistá bavlna, po které saháme každý den, je příjemná na dotek, ale snadno se mačká, absorbuje vlhkost a rychle ztrácí barvu. Proto se obvykle kombinuje se syntetickými vlákny, která zvyšují jeho pružnost, trvanlivost a přiléhavost. Lidé, jejichž práce je fyzicky náročná, často volí oděvy vyrobené výhradně ze syntetických vláken, které mají podobné vlastnosti jako sportovní oblečení.Při výběru zdravotnické mikiny a kalhot byste měli věnovat pozornost také střihu, který se přizpůsobí k vaší postavě, správnému počtu kapes nebo barvě. Samozřejmě hodně záleží na vkusu a individuálních preferencích, ale výběr v obchodech je tak velký, že si každý najde oblečení, které uspokojí jak z hlediska funkčnosti, tak estetiky.

Zdravotnická mikina a kalhoty pro náročné

Pro některé zdravotnické pracovníky znamená pohotovost neustálý pohyb. Zvolené oblečení proto musí být pružné a pohodlné, aby umožňovalo naprostou volnost pohybu. S ohledem na zdravotníky, fyzioterapeuty nebo zdravotní sestry byla vytvořena řada oblečení Uniformix Flex Zone. Díky použití pružných a prodyšných materiálů (bavlna s příměsí polyesteru a elastanu) a zesílených švů má mnoho společného se sportovním oblečením.Řada Flex Zone zahrnuje zdravotnické mikiny a kalhoty různých střihů, které lze kombinovat do estetických souprav. Kromě klasických střihů v dámské a pánské verzi si dámy mohou vybrat z kalhot s úzkými nohavicemi a joggerů a také z asymetrické mikiny střižené v pase. Vládnou praktické barvy, jako je šedá, námořnická modř, bílá, chrpová a bordó.Ještě pružnější materiály (polyester s příměsí spandexu) se používají při výrobě dámské zdravotnické konfekce Uniformix Comfort. Patří sem klasická zdravotnická halena a dva modely kalhot ve výrazných, živých barvách.

Zdravotnické oděvy pro osoby s reprezentativní funkcí

Ne všichni zdravotníci jsou neustále v pohybu. Někteří z nich tráví hodně času za pracovním stolem, kde je kromě pohodlí důležitý i reprezentativní a profesionální vzhled. Řada Uniformix Club Med se skládá ze zdravotnických halen a kalhot (a odpovídajících sak a sukní), které kombinují klasickou eleganci s pohodlím. Oděvy jsou vyrobeny z 50 % z bavlny a 50 % z polyesteru, takže jsou odolné proti pomačkání a ztrátě barev. Budou vypadat skvěle i po mnoha hodinách práce! Dámám, které chtějí vypadat profesionálně a módně, doporučujeme také zdravotnické haleny a kalhoty Select, které se vyznačují asymetrickými, ženskými střihy. Klasický spodní díl lze kombinovat s horní částí s kimonovým vázáním nebo s přiléhavou blůzou s elastickými klíny či hlubokým výstřihem.  

A co takhle souprava?

Je pro vás nakupování oblečení povinností? Je pro vás vždy obtížné vybrat si zdravotnickou mikinu a kalhoty v odpovídajících barvách a střizích? Máme pro vás ideální řešení! Se zdravotnickými soupravami se obtížné rozhodování omezuje na naprosté minimum. Stačí si vybrat velikost a barvu jednotlivých dílů, zaplatit za nákup a počkat na balíček! Návrháři se postarali o to, aby se všechny dostupné barevné varianty vzájemně doplňovaly, takže módní přešlap nepřipadá v úvahu. Tyto sady mají ještě jednu výhodu.

Mikina a zdravotní kalhoty zakoupené v sadě jsou levnější,

tak proč přeplácet?Hledáte pohodlnou zdravotnickou mikinu a kalhoty? Podívejte se na nabídku obchodu uniformix.cz.

pixel