X návrhů na módní uniformu pro kosmetičku

2021-02-22
X návrhů na módní uniformu pro kosmetičku

V kosmetickém průmyslu je vzhled personálu důležitý, jako v žádném jiném odvětví - kosmetické uniformy by neměly poskytovat pouze pohodlí a funkčnost, ale také se bezvadně prezentovat. Jaké oblečení pro kosmetičky vybrat, aby měly zákaznice ihned po překročení prahu salonu jistotu, že jsou ve správných rukou? Představujeme 3 osvědčené návrhy!

 

 Odzież medyczna dla Kosmetyczki

 

Co se z tohoto příspěvku dozvíte?

  • Lze lékařské oblečení použít jako kosmetické uniformy?
  • Jak by mělo vypadat oblečení kosmetičky?
  • Barevné zástěry pro kosmetičky – jsou dobrou volbou?

 

Stručně

Uniforma kosmetičky by měla být pohodlná, dobře padnoucí a v souladu s vizuální identitou kanceláře. Tyto podmínky dokonale splňuje zdravotní oblečení, ke kosmetické uniformě se skvěle hodí komplet bunda + sukně nebo mikina + kalhoty, ale i šaty. 

Odzież medyczna dla komsetyczki 

 

Moderní kosmetické uniformy - přehlídka profesionálů

Kosmetický salon nebo lázeňský salon jsou místa, která prodávají příslib krásy, takže není divu, že vizuální stránka je v kosmetickém průmyslu tak důležitá. Zaměstnanci by měli být ambasadory navrhovaných ošetření – jejich vzhled má na první pohled dokazovat profesionalitu a vysokou kompetenci Kosmetické oblečení hraje mimořádně důležitou roli při budování pozitivního prvního dojmu a důvěry zákazníků. Vhodné uniformy jsou zárukou vytvoření profesionální image - jak jednotlivých zaměstnanců, tak celého salonu. Proto by měly být nejen úhledné a dobře padnoucí k postavě, ale také v souladu s celou vizuální komunikací salonu.

Zdravotní oblečení bude perfektní jako kosmetické uniformy. Oblečení pro lékaře, sestry a fyzioterapeuty je vyrobeno z pružných odolných materiálů, které zaručují pohodlí při nošení a volnost pohybu a také bezvadný vzhled i při dlouhé směně. Jsou dostupné v mnoha barevných variantách, takže je snadno sladíte s vizuální identifikací salonu.

 

1. Sako + sukně - elegantní a noblesní

Kosmetická uniforma se velmi často skládá ze soupravy zdravotní bunda + sukně. Je to extrémně ženská a zároveň elegantní nabídka, která dokonale zapadá do obrazu moderní kanceláře nebo obývacího pokoje. Plní nejen ochrannou funkci, ale také reprezentativní, svědčící o profesionalitě a projevující dobrý vkus a smysl pro styl.

Bundy i zdravotní sukně jsou k dispozici v mnoha různých variantách. Vybírat můžete z celé škály barev: od klasické bílé, přes moderní tmavě modrou a šedou až po růžovou, modrou, červenou nebo béžovou. Ale nejen to, protože návrhy jednotlivých značek se liší i střihem a charakterem povrchové úpravy. Výrobci jako Uniformix nebo Select nabízejí klasické i moderní bundy: s prošíváním v kontrastních barvách, ozdobným lemováním nebo druky nebo nápadnými výstřihy. Díky takové rozmanitosti je možné dokonale sladit kosmetické oblečení – nejen s celou firemní identitou firmy, ale také se vkusem a profilem zaměstnanců. To může ovlivnit jejich pohodu a sebevědomí. A že vřelý, upřímný úsměv je tím nejlepším povzbuzením k využívání nabízených služeb, je známo již dlouho.

 

Ubrania medyczne dla kosmetyczek

 

2. Mikina + kalhoty

Sukni lze samozřejmě vyměnit za zdravotní kalhoty - to je o něco pohodlnější varianta, která umožňuje větší volnost pohybu. V případě oblečení pro kosmetičky se ale vyplatí věnovat zvláštní pozornost střihu. Zdravotní kalhoty jsou dostupné v mnoha různých střizích: volné a vypasované, se širšími a užšími nohavicemi, ve formě joggerů a cargo kalhot s cargo kapsami. Jako oblečení pro kosmetičky nejlépe fungují jednoduché, minimalistické a tělo obepínající modely. Jedná se o nejklasičtější variantu, která se bude dobře hodit k moderní uniformě s ženským, lehce elegantním šmrncem.

Místo bundy můžete zvolit i zdravotní halenku. Nejlepší volbou budou mikiny na míru s ozdobnými detaily, jako je originální výstřih nebo zajímavé prošívání. Takové modely se vyznačují jemným charakterem, dokonale se hodí pro takový ženský průmysl, jako je kosmetický průmysl.

3. Zdravotní oděv jako oděv pro kosmetičky

Třetím návrhem módní kosmetické uniformy jsou zdravotní šaty. Tato možnost se často volí v létě, i když dobře poslouží i v chladnějších obdobích. Zdravotní šaty jsou vyrobeny z pružných materiálů, které se roztahují v mnoha směrech, díky čemuž perfektně padnou na postavu a zajišťují velkou volnost pohybu. Při vytváření tohoto návrhu stojí za to věnovat pozornost délce. Šaty by neměly být příliš krátké – dokonalý střih sahá ke kolenům.

A co boty? Může se zdát, že k šatům se hodí pouze balerínky nebo elegantní boty. Nic nemůže být chybnější! Zdravotní šaty se vyznačují minimalistickým univerzálním střihem, takže si k nim můžete vybrat i tenisky. Nejlépe bílá nebo jiná světlá barva, například mátová nebo pudrově růžová – takové boty dodají soupravě lehkost a zdůrazní její ženský charakter.

 

Odzież medyczna

 

Zástěry pro kosmetičky? Nejen bílá!

Bílý plášť je poznávacím znamením lékařů, které se v běžném povědomí stalo synonymem hygieny, čistoty a sterility. Zástěry pro kosmetičky však nemusí být nutně bílé – v nabídce zdravotního oblečení je mnoho dalších barev. Barevné oblečení pro kosmetičky je spojeno s moderností, což je neocenitelná výhoda v kosmetickém průmyslu, který koneckonců musí být aktuální se všemi nejnovějšími řešeními. Takové oblečení je také mnohem jednodušší sladit s vizuální identitou kanceláře. Lékařské oblečení, které je perfektní jako kosmetická uniforma, najdete na uniformix.pl.

 

Doporučené

Dámské šaty Uniformix. SE2030

Dámské šaty Uniformix. SE2030

739,00 Kč bruttoNejnižší cena 30 dní před slevou442,00 Kč brutto
Dámský lékařský sako, 4 kapsy, Uniformix Select, SE2024, bílý s inkoustovými doplňky

Dámský lékařský sako, 4 kapsy, Uniformix Select, SE2024, bílý s inkoustovými doplňky

650,00 Kč bruttoNejnižší cena 30 dní před slevou487,00 Kč brutto
pixel