Vložky do podpaží MY DRY - spolehlivý způsob pro dlouhotrvající svěžest

2021-12-21
Vložky do podpaží MY DRY - spolehlivý způsob pro dlouhotrvající svěžest

Trapnost, stud a rozpaky znají všichni lidé, kteří se nadměrně potí. Někomu stačí trocha stresu, emocí nebo teplejší letní den a na oblečení se mu objeví mokré nevzhledné fleky, které způsobují kruté rozpaky. Člověk pak dělá vše pro to, aby je schoval, což ještě zvyšuje nervozitu a tím i pocení. Kruh se uzavřel a problém se zdá být nezvládnutelný. 

 

 

 

Pot je zvláště obtížný při práci zdravotnického personálu. Mnoho hodin únavných směn, provádění četných procedur a operací, péče o pacienty vyžadující zvedání jsou jen některé ze situací, které vyžadují mnoho fyzické a duševní námahy a způsobují intenzivní pocení. Pocit svěžesti, čistoty a upraveného vzhledu oceňují především lékaři, sestry, fyzioterapeuti a další medici, kteří mají s pacientem úzký kontakt.

 

Kvůli pohodlí zdravotníků, ale i všech ostatních lidí, kteří bojují s vydatným pocením - zejména v podpaží - se na trhu objevily speciální antiperspirační vložky MYDRY. Jde o jednoduché a velmi účinné řešení, které zcela odstraňuje problém s mokrými, nepříjemně zapáchajícími skvrnami v podpaží. Díky vložkám zůstává zdravotní i každodenní oblečení suché a voňavé po mnoho hodin. 

 

 

 

 

Pot – přirozená termoregulace těla

Na samotném potu není nic špatného ani nepřirozeného. Je to právě naopak. Na lidské kůži jsou asi 4 miliony potních žláz, které jsou řízeny nervovým a endokrinním systémem. Jsou zodpovědné za termoregulaci a odstraňování zbytečných a škodlivých metabolických produktů z těla. Pocení je tedy naprosto normální fyziologický proces. Fyzická námaha, stres, horečka jsou některé z faktorů, které způsobují, že potní žlázy intenzivně pracují a chrání tak tělo před přehřátím.

 

 

 

 

 

Trapný problém nadměrného pocení

Problém však nastává, když je pocení nezávislé na okolní teplotě nebo okolnostech. Pak máme co do činění s hyperhidrózou, tedy hyperhidrózou, kterou trpí asi 3 % lidí. Způsobuje pocení rukou, nohou, podpaží, obličeje a dokonce celého těla bez ohledu na situaci. Často se stává, že kapky potu stojí i na čele, ačkoliv člověk odpočívá a teplota vzduchu není nijak vysoká. Hyperhidróza se ještě zhoršuje ve stresových situacích nebo při silných emocionálních zážitcích. Existuje mnoho příčin hyperhidrózy. Obvykle je způsobena systémovými onemocněními nebo medikamentózní terapií. Pokud se však vyloučily všechny možné zdravotní příčiny, je s největší pravděpodobností hyperhidróza primárního charakteru a její léčba je bohužel velmi obtížná. Poté můžete použít injekce s botulotoxinem, který účinně blokuje nervy aktivující potní žlázy, ale tento postup je třeba opakovat každých pár měsíců. Bez ohledu na příčiny je nadměrné pocení vážným problémem, který může velmi zkomplikovat život. Okolnosti, které je třeba si užít – rodinné oslavy, setkání s přáteli nebo rande – se stávají stresujícími okamžiky a pocitem studu.

 

 

 

 

Záchrana v podobě podpaží MYDRY

V některých situacích může být nepříjemné i přirozené pocení. Mokré skvrny v podpaží se stávají každému a rozhodně nikdy nepřispívají k pohodě. Pot ruší nejen u lékařských profesí, které vyžadují úzký kontakt s pacientem, ale také při obchodních jednáních, společenských setkáních nebo veřejných projevech. Proto jsou podpažní vložky MYDRY univerzálním výrobkem, určeným téměř všem, kteří prostě rádi kontrolují svůj vzhled a pohodlí. MYDERS poskytují pocit svěžesti 24 hodin denně. Navíc dokonale chrání oblečení před skvrnami a zabarvením způsobeným potem nebo antiperspiranty. Antiperspirační vložky jsou navrženy tak, aby pasovaly na jakýkoli typ rukávu a jsou absolutně diskrétní a neviditelné. Lidé, kteří se dříve cítili trapně z mokrého podpaží, mohou nyní dýchat a dovolit si výrazná gesta a naprostou volnost pohybu při práci.

Vložky do podpaží MYDRY dokonale absorbují vlhkost, i když jsou opravdu tenké. Snadno je mohou používat i alergici, protože jsou vyrobeny pouze z dermatologicky testovaných a k pokožce šetrných materiálů. Vložky jsou bez parfemace, ale plně absorbují nepříjemný zápach potu, díky čemuž poskytují dlouhotrvající pocit svěžesti. MYDERS jsou k dispozici v bílé a černé barvě - lze je snadno přizpůsobit každému typu šatníku. U oblečení bez rukávů stačí vsadky dodatečně zastřihnout a nalepit na část oděvu vystavenou potu.

 

 

 

Jejich použití je velmi jednoduché a rychlé. Hygienický obal stačí roztrhnout, vložku sejmout z kousku silikonového papíru a poté nalepit na vnitřní stranu návleku v podpaží tak, aby savý povrch směřoval k pokožce. Užší polovina by měla být umístěna v rukávu, zatímco širší - pod prohlubní pod podpaží. Pocení je proces, který nikdo nemůže plně kontrolovat. Vložky MYDRY však umožňují ovládat její účinky, což často stačí ke zvýšení komfortu života o několik úrovní.

pixel