Praktické a přitom stylové oblečení pro zubní asistentky. Podívejte se na naše návrhy!

2022-09-09

Jaké by mělo být oblečení pro zubní asistenty? V první řadě pohodlné - vyrobené z materiálu příjemného na dotek, dobře padnoucí a zanechávající volnost pohybu. Ale to není konec. Moderní styl se také počítá. Oblečení zaměstnanců zubní ordinace je součástí její vizuální identity, proto musí dentální oblečení působit upraveně a profesionálně. V dnešním článku přinášíme pár inspirací - představujeme módní zdravotní halenky, kalhoty nebo sukně a navrhujeme, jak je kombinovat do stylových (a pohodlných!) kompletů.

 

 

 

Co se z tohoto příspěvku dozvíte?

  • Oblečení pro zubní asistentky – jaké si vybrat?
  • Módní zdravotní a dentální oblečení – jaké jsou trendy?

 

 

 

 

Oblečení pro zubní asistenty – zvolte pohodlí, ale nevzdávejte se stylu

Práce v zubní ordinaci může být intenzivní. Příprava vybavení, asistence při ošetření, zajištění sterility, vedení dokumentace – když je harmonogram napjatý a pacienti se v křesle střídají jeden po druhém, je těžké si i na chvíli odpočinout. Oblečení pro zubního asistenta proto musí být spolehlivé: pohodlné, lehké, vzdušné a perfektně padnoucí. Když nás totiž povinnosti nutí udržovat nejvyšší tempo, nemůžeme si dovolit rozptylovat se nepohodlným oblečením, že?

Jako outfit pro zubního asistenta nejlépe poslouží dámské zdravotní oblečení. Jedná se o oděvy vytvořené pro zdravotnické pracovníky: lékaře, sestry, záchranáře, fyzioterapeuty a zubaře. Jsou vyrobeny z pevných materiálů s všestrannými vlastnostmi a jsou navrženy tak, aby poskytovaly pocit maximálního pohodlí i při té nejnáročnější práci. Výrobci zdravotnického oblečení si dávají záležet i na jeho vizuální stránce – experimentují se styly, kombinují funkčnost s módním stylem a používají různé barvy, nejen bílou nebo tmavě modrou.

 

Zdravotní oblečení díky tomu poskytuje nejen komfort nošení na té nejvyšší úrovni, ale také působí mimořádně moderně a profesionálně. V profesi zubního asistenta je to důležité - oblečení zaměstnanců ordinace je svým způsobem její výkladní skříní.

 

 

 

 

Dokončujeme zástěru pro zubního asistenta

Jak dokončit uniformu pro zubního asistenta? Je to jednoduché – pokud si prvky svého outfitu vyberete z návrhů lékařských značek, můžete se zaměřit na vizuální stránku. Ať už se rozhodnete jakkoli, budete si jisti, že je to správná volba – zajištění funkčnosti a plného pohodlí při nošení. Podívejte se na naše návrhy – navrhujeme, co kombinovat a jaké barvy zvolit, abyste vytvořili pohodlný a stylový set.

 

 

 

Mikina + kalhoty pro zubní asistentku.

Set dámská zdravotní halenka + kalhoty se skvěle hodí jako pohodlná praktická zástěra pro zubního asistenta. Je to uniforma, která poskytuje maximální pohodlí: ponechává spoustu svobody pohybu a perfektně padne, i když vás povinnosti nutí být neustále v pohybu. Mikiny i zdravotní kalhoty jsou dostupné v různých střizích, takže si snadno doplníte set, který je 100% vhodný pro váš styl.

Pokud preferujete oblečení v trochu volnějším stylu, inspirovaném sportovní módou, zvolte pulovrovou mikinu s velkými kapsami vpředu – má o něco ležérnější charakter než typické modely bund. Taková mikina se perfektně hodí ke zdravotním joggerům nebo nedávno módním kalhotám s cargo kapsami (velké, našité na noze). Pokud naopak v práci volíte elegantnější uniformy, vsaďte na klasický model – na zip nebo v kimonovém stylu, zavazování na boku. Můžete ji kombinovat s minimalistickými rovnými kalhotami nebo s tužkovou sukní. Oblečení pro zubního asistenta v této edici působí mimořádně elegantně a moderně.

 

Bunda + zdravotní sukně.

Zajímavým návrhem outfitu pro zubního asistenta je také komplet zdravotní bunda + sukně. Bundy, stejně jako mikiny, také přicházejí v mnoha různých stylech a barvách, takže si můžete vybrat z různých návrhů. Modely s elegantním charakterem jsou vždy velmi oblíbené: vypasované, vypasované, zapínané na zip nebo knoflíky. Takové sako krásně ladí s tužkovou sukní - zdůrazňuje jak prohlubeň v pase, tak křivky boků.

 

 

 

Zdravotní šaty pro zubní asistentku.

Neméně ženským návrhem outfitu pro zubní asistentku jsou zdravotní šaty. Můžete se rozhodnout pro sportovnější model, například z řady Uniformix Flex Zone, nebo v klasickém elegantním stylu: se štíhlým pasem a zapínáním na zip po celé délce. Zdravotní šaty v práci v zubní ordinaci budou fungovat po celý rok, ale obzvláště dobré na jaře a v létě. Poskytne vám vynikající volnost pohybu a plný komfort nošení, zdůrazní přednosti vaší postavy a přidá vám několik bodů na vašem sebevědomí.

 

 

 

Boty pro zubního asistenta.

Koordinace chodu zubní ordinace, asistence u zákroků, příprava pracoviště – v profesi zubního asistenta trávíte většinu času na nohou, proto je pohodlná obuv nezbytná. Zdravotní obuv bude pro tuto funkci jako stvořená. Podle toho, zda preferujete sportovní nebo klasický styl oblečení, můžete zvolit lehké tenisky, pěnové boty (tzv. „dřeváky“) nebo klasické žabky či dřeváky. Každá z těchto možností je dobrou volbou. Zdravotní obuv je navržena tak, aby podporovala přirozenou biomechaniku nohy, díky čemuž poskytuje plný komfort nošení.

Komplet mikina + kalhoty, kombinace bundy s elegantní sukní nebo třeba pohodlné a ženské šaty? Každou možnost najdete na uniformix.cz!

 

pixel