Pediatrická zdravotnická mikina - přehled nabídky

2022-05-20
Pediatrická zdravotnická mikina - přehled nabídky

Lékaři, kteří pracují s dětmi, se musí vyznačovat mimořádnou mírou empatie, citlivosti a trpělivosti. Pro malé pacienty je návštěva ordinace nebo pobyt v nemocnici spojen s velkým stresem, zejména proto, že děti ne vždy chápou, že se jim zdravotnický personál snaží pomoci. Pro odvedení pozornosti dětí od této obtížné situace je vhodné čekárnu a ordinaci vyzdobit. Pediatrická zdravotnická mikina se vzory nebo v optimistické barvě také pomůže získat důvěru malých pacientů.

 

 

Co se můžete z tohoto příspěvku dozvědět?

  • Jak si vybrat pediatrickou zdravotnickou mikinu?
  • Proč je vzhled lékařského oblečení pro pediatry obzvláště důležitý?
  • Jaké lékařské mikiny se vzory jsou k dispozici na uniformix.cz ?

Zdravotnická pediatrická mikina – jak si vybrat?

Začněme tím, na co se zaměřit při výběru správné zdravotnické mikiny - ať už pediatrickou, nebo jakoukoli jinou. Nejdůležitější je samozřejmě materiál, který je zodpovědný za kvalitu a vlastnosti oděvu. Dobré oblečení pro zdravotníky je obvykle vyrobeno z bavlny s přídavkem elastických syntetických vláken. Díky tomu jsou zdravotnické blůzy a kalhoty příjemné na dotek a prodyšné, dobře padnou, neomezují v pohybu, neztrácejí barvu při praní a jsou méně náchylné k mačkání. V obchodech najdete také zdravotní oděvy vyrobené z polyesteru s elastickým strečem, což je materiál používaný k výrobě typických sportovních oděvů. Doporučuje se pro zdravotnické pracovníky, jejichž práce je spojena s nadprůměrným množstvím pohybu. Na co dalšího byste měli dbát při výběru zdravotnické mikiny pro pediatry? Jistě se vám budou hodit prostorné kapsy, do kterých se vejde veškeré potřebné příslušenství.

 

 

 

Vzory, které zpříjemní návštěvu

Pokud jde o pediatry, je velmi důležitá ještě jedna věc, a tou je barva. Pro mnoho dětí je návštěva ordinace dětského lékaře velmi stresující, což ještě zhoršuje pláč ostatních dětí a drsné, nepřátelské prostředí. Tradiční sněhobílé pláště jsou dalším faktorem, který může u malých pacientů vyvolávat špatné asociace a dokonce i strach, a vystresované batole je mnohem méně ochotné spolupracovat s lékařem. Aby byla návštěva pro dítě příjemnější, doporučuje se pediatrům dbát nejen na výzdobu ordinace, ale také na zajištění lékařského oblečení ve veselých barvách nebo dokonce lékařských mikin se vzory. Je známo, že barvy ovlivňují naši náladu a usmívající se zvířata, barevná srdce, hvězdy, ikony nebo auta přitahují pozornost a odvádějí ji od obtížné situace. Lékař ve "veselém" oblečení si snáze získá důvěru malého pacienta, což usnadňuje diagnostiku a následnou léčbu.

 

 

Zdravotnické mikiny pro pediatry na uniformix.cz 

Obchod uniformix.cz nabízí širokou škálu oděvů pro zdravotníky včetně pediatrů. Zdravotnické mikiny se vzory Uniformix Club byly navrženy s ohledem na zaměstnance jež pracují s dětmi a jsou ušity z bavlny příjemné na dotek. Z hlediska funkcí a použitých řešení se vyrovnají standardním scrubsům. Dámský model se vyznačuje klasickým střihem s krátkými rukávy, třemi kapsami a střihem v pase, který zaručuje lepší přizpůsobení. Univerzální mikina nemá pas, takže se hodí i pro muže. Na výběr je spousta zábavných potisků, například kočky, psi, srdce, auta, míče, hvězdy a letadla.Těm, kteří pracují s dětmi, ale dávají přednost jednoduchému oblečení, doporučujeme oděvy ve šťavnatých, optimistických barvách. Univerzální zdravotnická mikina Uniformix Club je k dispozici ve 13 různých barvách, včetně tyrkysové, růžové a cedrové. Modely jako jsou Insight nebo Peaches od značky Med Couture nebo Barco Grey's Anatomy Signature také zaujmou hloubkou barev. Ideálním doplňkem pediatrické zdravotnické mikiny je čepice s podobným vzorem a barevné ponožky.

Hledáte zdravotnickou mikinu se vzory nebo ve výrazné barvě? Pak se určitě podívejte, co vám unifromix.cz  nabízí!

Doporučené

pixel