O firmě

Uniformix: jak a proč jsme se stali lídrem na polském trhu se zdravotníckým oblečením?


Proč Uniformix? Na tuto otázku by bylo snadněji odpovědět těm, kteří si u nás objednávali zboží.
Odpověď spočívá ve kvalitě, kterou sdílíme každý den s našimi zákazníky. V každém mailu, telefonu a návštěvě v obchodě.. 
Nejsou zde žádná tajemství ani komplikace. Je zde hodně vášně a práce. Vše, čeho jsme dosáhli, vděčíme našim zákazníkům.

Vytvořili jsme značku zdravotnického oblečení, jaká ještě nikdy nebyla.

Každý lékař, zdravotní sestra nebo jiný zaměstnanec zdravotnického zařízení musí mít pracovní oděv, a nejčastěji několik kusů. Musí si je někde koupit, ale teprve Uniformix dokázal, že nákup oblečení bude příjemný stejně jako nákupy v moderní síti. 

Samozdřejmě, že medicína není móda. Ale pocit nošení něčeho, co bylo vytvořené s péčí, co je pohodlné a pěkné, má něco s módou společného. V nabídce Uniformix móda a medicína si daly to, co je v nich nejlepší. 

Od počátku spolupracujeme s lékaři a pozorně posloucháme jaké mají požadavky a zkušenosti s používáním našich produktů. Pozorně – tedy vždy, když nám hlásí změnu, tak jí provedeme. 

Máme vlastní krejčovství a vlastní projekty. Uniformix umožňuje svým zákazníkům, aby měli vliv na produkty, které pro ně vyrábíme.

Je to hodnota, se kterou je těžké konkurovat. Nejsme pouze dovozcem nebo obchodníkem. Nepřišíváme naše logo na cizích projektech. Vše začíná od výběru látky, od cívky s nití, náčrtků a střihů – a ještě před tím rozhovory s mnoha lékaři.

Takto dříve nikdo ještě nepracoval. Vytvořili jsme standard, kterým se přísně řídíme a stále ho rozvíjíme.


Každý den jí stále vylepšujeme

Po celou dobu pracujeme nad každým detailem. Dokonce i v té chvíli, kdy si čtete tyto stránky. Stálý tým zaměstnanců analyzuje a testuje nová řešení zákaznického servisu, výroby nebo fungování webových stránek, tak, aby se Uniformix každý rok neustále zlepšoval. 

Zlepšoval z pohledu zákazníků samozdřejmě. Jsme firma s tradicí, ale tato zkušenost nám pomáhá jít směle ku předu. 

Všechna správná rozhodnutí, za které nás chválí naši zákazníci, kteří kupují produkty Uniformix, nám dodávají energii a nové znalosti, které nás vedou k dalším dobrým rozhodnutím.


Stačí zavolat, abyste si mohli objednat

Aby jste si mohli objednat, stačí si zapamatovat jedno — 800 703 012. Pod tímto číslem telefonu zařídíte vše co potřebujete. 

Poradíme Vám s velikostí, popíšeme celý průběh objednávky a pomůžeme Vám na každém kroku. Zdravotnická oděv není něco, co se obvykle objednává na dálku, ale díky Uniformix je to mnohem lehčí než kdykoliv.

Pracujeme mezi lékaři, zdravotními sestrami a se všemi ze zdravotnických zařízeních. Víme pielęgniarek i wszelkich pracowników sektora medycznego. Víme jaké jsou výzvy a specifika této profese. Jakmile nám zavoláte, přesvědčíte se o tom, že víme o čem mluvíme.


Jsme po ruce na internetu i na ulici

Odlišuje nás to, že jsme stejně jak na internetu, tak stacionárně. Nepracujeme pouze v síti nebo na Allegro. Jsme „opravdovou”, velkou obchodní sítí, kterou najdete v mnoha městech Polska (momentálně: Kraków, Katowice, Łódź, Warszawa, Bażanowice). 

Bez ohledu na to, kde se momentálně nacházíte, nakupování v Uniformix je vždy stejně pohodlné. Je to součast našeho slibu kvality, který dodržujeme každý den, na webových stránkách, stejně jako v našich obchodech.


Každou věc děláme nejlépe jak jen dokážeme

To, co najdete v obchodech Uniformix, je většinou polská nabídka. Naše obchody jsou nejlépe zásobené v Polsku, takže nemusíte hledat dále, ale déle. Pokud budete u nás, budete na správném místě. 

Najdete zde oblečení našich vlastních značek, ale i nabídku mnoha zahraničních výrobců, mezi jinými Cherokee, Med Couture.


Dodáváme dřív, než zákazník začne čekat

Když hledáte pracovní oděv, tak ho nejčastěji potřebujete tady a hned. Snažíme se, aby nákupy v Uniformix byly rychlé a lehké. Takové, jako když si zajdete do obchodu.  

Jedete do obchodu, zkusíte si a zaplatíte. Na webových stránkách se díváte, platíte a oblečení k Vám přijede samo. Váš čas je vzácný, proto nic nekomplikujeme. Je to naše povinnost, aby se celý obchod provedl rychle a efektivně. 

Jak to vypadá v praxi? Velmi často obdržíte objednávku již druhý pracovní den po objednání.


Vše usnadňujeme

Dokonce i vrácení zboží by mělo být pro Vás příjemné. Nikdo nevrací přeci schválně. Střih, velikost, barva...Je samozdřejmé, že po obléknutí nemusí oděv sedět ideálně a my to chápeme. Nebudeme diskutovat, vracíte a my Vás zveme k vyzkoušení jiného modelu. Ten také můžete vrátit pokud budete chtít.  

Každý zákazník Uniformix má právo zboží vrátit do 30 dnů bez žádných poplatků a dotazů.Takto funguje dokonalý zákaznický servis v provedení Uniformix.


Objednejte si dnes

Objednejte dnes, ve chvíli kdy čtete tuto větu – pokud objednáte zítra, balíček přijde pozítří. Proč čekat tento den navíc?  

Kvalita Uniformix se nemění a pokud je to nutné, máte vždy možnost Vrácení Bez Problémů. . 

Nic neriskujete. Udělejte tak, jak Vám to bude nejpohodlnější:

Jsme firma, kterou spojuje tradiční solidarita s novodobou technologií. Klikněte tedy, napište, anebo přiďte do našeho obchodu. Každého rádi uvítáme. 

Jedna věc je u nás vždy stejná – spokojenost zákazníků. Navštěvují nás osobně nebo objednávají z dálky a tímto zůstávají s námi po celá léta. Naše produkty je provází během povýšení či profesionálních úspěchů. Jsme z toho důvodu velmi pyšní.


Naše výrobky nejsou nejdůležitější. Nejdůležitější je pro nás zákazník. Tak to vypadá v Uniformix. Pravděpodobně to bude odpovědí na otázku, kterou začíná tato stránka.

Na shledanou!

pixel