Novinka v nabídce Uniformix: řada Comfort

2022-03-04
Novinka v nabídce Uniformix: řada Comfort

Když máte na službě za sebou několik vyčerpávajících hodin a perspektivu na několik dalších, poslední, na co myslíte, je vaše oblečení. Zdravotnický oděv, který nosíte, vám musí poskytovat maximální pohodlí - musí vám dokonale padnout, umožňovat vaší pokožce dýchat a neomezovat vás v pohybu. Při vytváření řady Uniformix Comfort jsme se snažili dosáhnout přesně tohoto cíle. Přesvědčte se, zda jsme uspěli - objevte výhody zdravotnického oblečení Comfort!

 

 

 

Co se z tohoto příspěvku dozvíte?

- Jaké by mělo být zdravotnické oblečení?
- Jaké jsou charakteristické vlastnosti zdravotnického oblečení Uniformix Comfort?
- Jaké zdravotnické oděvy najdete v kolekci Uniformix Comfort?

 

Zdravotnické oblečení - pohodlné, čili jaké?

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč některé oblečení můžete nosit pořád, zatímco jiné - i když jste si ho přeci sami koupili - téměř nikdy neopustí váš šatník? Samozřejmě záleží na tom, jak se v něm cítíte: daná věc k vašemu typu perfektně sedne, nebo zda náhodou nezdůrazňuje části postavy, které byste chtěli skrýt?Důležité je však také pohodlí oblečení. Určitě máte ve svém šatníku věci, které jsou krásné, ale strašně nepohodlné - z nepříjemného materiálu, kousavé, příliš těsné, omezují váš pohyb. Nošení těchto oděvů po několika hodinách začíná být velice únavné.  Když je konečně můžeme sundat, slibujeme si, že už je nikdy v životě nebudeme nosit. U zdravotnických oděvů je pohodlí ještě důležitější. Při náročné práci, jako je práce v nemocnici nebo na klinice, musí být oblečení jednoduše pohodlné. Neustálé upravování kalhot, které vám sklouzávají z boků, nebo límce, který se vám zařezává do krku, by vás mohlo rozptylovat. Pro zajištění maximálního pohodlí ve službě je dobré zvolit oblečení vyrobené z pružných materiálů příjemných na dotek. Díky tomu se oblečení tak dobře přizpůsobí každému vašemu pohybu a skvěle vám padne na tělo. Vyplatí se také pečlivě vybírat velikost, abyste si nakonec nekoupili něco příliš volného nebo příliš těsného.

 

 

 

Uniformix Comfort – technologie ve službě komfortu

Kolekce zdravotnického oblečení Uniformix Comfort, jak už název napovídá, byla vytvořena s ohledem na pohodlí. Všechny oděvy z kolekce - šaty, mikiny a kalhoty - jsou vyrobeny z materiálu, který se skládá z 95 % z polyesteru a z 5 % ze spandexu. Tato kombinace zaručuje velkou flexibilitu. Díky tomu, že se materiál natahuje v mnoha směrech, se oděv dobře přizpůsobí postavě a umožňuje volnost pohybu, zejména v oblasti paží. Je také trvanlivý: je odolný proti deformaci a mechanickému poškození.Druhou vlastností, která charakterizuje tkaninu, ze které se vytváří oblečení Comfort, je prodyšnost. Ačkoli si tuto vlastnost obvykle spojujeme s přírodními vlákny - bavlnou nebo lnem - mohou ji poskytovat i syntetické tkaniny. Při výrobě zdravotnického oblečení Comfort používáme polyester se speciální strukturou, která zvyšuje jeho prodyšnost.Na pohodlí nošení nemá vliv pouze materiál, z něhož jsou oděvy pro zdravotníky vyrobeny. Důležitý je také střih. Oděvy řady Comfort se vyznačují minimalistickou, nepřehnanou konstrukcí. Střihy jsou jednoduché a navržené tak, aby mikiny, kalhoty a šaty byly co nejuniverzálnější. Díky tomu oděvy Comfort padnou různým typům postavy - budou vyhovovat ženám ve velikostech XS, ale i XL.

 

 

Zdravotnické kalhoty a mikiny Comfort

V kolekci Comfort najdete 2 střihy dámských zdravotnických kalhot. Oba jsou vyrobeny ze stejného materiálu: kombinace polyesteru s příměsí spandexu. Prvním modelem jsou klasické zdravotnické kalhoty s rovnými nohavicemi. Mají širokou prošívanou gumu v páse, která je stabilizuje na bocích, a dvě prostřižené kapsy vpředu na klíče nebo jiné drobnosti. Kromě toho byly kalhoty zesíleny v místech, které jsou nejvíce náchylné poškození: rozkrok, kapsy a vnitřní strana nohavic jsou opatřeny dodatečným prošíváním, které zvyšuje pevnost švů.Druhým střihem jsou zdravotnické joggery, což jsou kalhoty stažené v dolní části nohavice. V pase jsou zakončeny elastickou gumou se stahovací šňůrkou pro lepší přizpůsobení. Kalhoty mají dvě přední kapsy s průstřihem a jednu cargo kapsu na nohavici, což jim dodává sportovní charakter.Kalhoty z kolekce Comfort lze kombinovat se zdravotnickou mikinu ve stejné nebo kontrastní barvě. Mikina se vyznačuje mírně volnějším střihem bez záševků, díky čemuž neomezuje pohyblivost paží. Je vybavena třemi kapsami: menší na hrudi a dvěma hlubšími na spodním lemu, kam si můžete dát pero nebo telefon.

 

Zdravotnické šaty Comfort

V kolekci Comfort se také nachází zdravotnické šaty. Stejně jako mikina mají volný střih, který zajistí neomezený pohyb. Jejich materiál je lehký a vzdušný, a proto jsou šaty vhodné zejména na léto. Rovný střih ve tvaru písmene "A" byl zpestřen velkými kapsami umístěnými ve výšce boků a rozparky po stranách. Zdravotnické šaty Uniformix Comfort jsou k dispozici ve 4 barvách: mořské, tyrkysové, šedé a růžové.Zdravotnické oblečení Comfort - stejně jako další kolekce Uniformix a návrhy polských a zahraničních značek - najdete na uniformix.cz.

Doporučené

Zdravotnické šaty Uniformix Comfort, ocelová tmavě modrá. CT1015

Zdravotnické šaty Uniformix Comfort, ocelová tmavě modrá. CT1015

Běžná cena: 739,00 Kč brutto481,00 Kč bruttoNejnižší cena 30 dní před slevou: 519,00 Kč
Dámské zdravotní kalhoty Comfort, vínová. CT2057

Dámské zdravotní kalhoty Comfort, vínová. CT2057

Běžná cena: 751,00 Kč brutto488,00 Kč bruttoNejnižší cena 30 dní před slevou: 525,00 Kč
Dámské zdravotní kalhoty Comfort,  tmavě šedá. CT2049

Dámské zdravotní kalhoty Comfort, tmavě šedá. CT2049

Běžná cena: 721,00 Kč brutto469,00 Kč bruttoNejnižší cena 30 dní před slevou: 507,00 Kč
pixel