Nejen plášť! Dámské zdravotnické oblečení – pohodlné, praktické a... ženské

2020-05-22
Nejen plášť! Dámské zdravotnické oblečení – pohodlné, praktické a... ženskéLehké, vzdušné, praktické, volné, elegantní, odolné, pohodlné. O čem mluvíme? Samozdřejmě o dámském zdravotnickém oblečení, které může být současně velice funkční, ale i designerské. Uniformy lidí pracujících ve zdravotnictví byly vždy spojovány s širokými, bílými plášti, které rozhodně nemůžeme nazvat jako stylové. Naštěstí se stále více výrobců zdravotnického oblečení zaměřuje na nebanální a originální střihy, zdůrazňující nejen profesionalitu, ale také ženskost lékařek, zdravotních sester, fyzioterapeutek a  recepčních. Podívejte se, jak je možné vytvořit praktickou a pohodlnou pracovní sadu. zdravotnickeho obleceni


Co se dozvíte z tohoto přízpěvku?

Které části zdravotnického oblečení zaručují pohodlí a ženský styl?Co je důležité brát v potaz při výběru zdravotnické uniformy?Jak kombinovat různé části zdravotnického oblečení pro zdůraznění ženské postavy? 

Stručně

Zdravotnické oblečení je neoddělitelnou součástí zaměstnanců pracujících ve zdravotnických zařízeních. Mělo by být především pohodlné a praktické, což ale nevylučuje stylový vzhled, jež je neskutečně důležitý pro psychickou pohodu žen pracujících v nemocnicích a v ordinacích. Obchod Uniformix nabízí široký výběr plášťů, šatů, sukní, mikin a zdravotnických halen, které zaručují profesionální, elegantní a moderní vzhled. 

Zdravotnické oblečení – nejen pro lékaře

Funkční zdravotnické oblečení není pouze uniformou pro lékaře, zdravotní sestry a sanitáře. Tyto uniformy nosí prakticky všichni zaměstnanci ve zdravotnictví, jako jsou např.: fyzioterapeuti, zubní lékaři, nemocniční zřízenci, lékárníci, recepční, ale i lidé na kancelářských pozicích a studenti medicíny různých oborů. Barvy a střihy uniforem usnadňují rozlišení lidí pracujících v konkrétních oblastech daného zdravotnického zařízení či nemocnici.Zdravotnické oblečení ke speciálním účelům musí nejenom svědčit o profesionalitě zaměstnanců nemocnic, ordinací a klinik, ale také zaručit ochranu a maximální pohodlí v době konání služby.Volné, tuhé od naškrobení pláště a ne vždy pohodlné dřeváky již dávno ustoupily a předaly místo profesionálnímu, vyrobenému z prodyšných a elastických látek zdravotnickému oblečení a lehké, profilované obuvi, jež zaručí pohodlí a komfort po mnoho hodin během služby. Dodatečně jsou over size pláště nahrazeny elegantními halenami, šatami nebo plášti, které jemným způsobem zdůrazňují ženskou postavu.

Haleny, sukně a zdravotnické šaty, znamenají ženskost v době konání služby 

Lidská mysl je strukturována tak, že se cítíme mnohem lépe, když vypadáme úhledně a stylově. Obzvláště ženy přikládají outfitu velký význam nejen při výjimečných příležitostech, ale i v každodenních činnostech. Velké značky projektující uniformy pro zdravotnické zaměstnance se rozhodly vynaložit veškeré úsilí, aby pracovní oděvy pro ženy vynikly elegancí a stylem. Zde uvádíme několik částí oblečení, které zvýrazňuje ženský půvab svým střihem, designem a originální úpravou. 

Dámské zdravotnické pláště  – jiné než dříve

Zdravotnický plášť, zvaný občas výsměšně jako „zástěra”, je nejvíce rozpoznatelnou částí žen, pracujících ve zdravotnictví. Současné střihy již zdaleka nepřipomínají ty, které lékařky, zdravotní sestry nebo laborantky nosily před mnoha lety. Zdravotnické pláště Uniformix vypadají tak, jako by vyšly z rukou známých a ceněných projektantů. Vyznačují se
vypasovaným střihem, originálními barvami a vysoce kvalitním provedením. Velmi často jsou zdobené dekorativním lemováním nebo knoflíky, které dávají klasickým stylům nádech designerského doteku.Saty zdravotnicke


  
Zdravotnické šaty jako atribut ženskosti ve zdravotnictví.

Dámské šaty ve službě? Ano! A právě toto je možné díky nejnovějším zdravotnickým šatům od značky Uniformix Club Med ´-  pohodlným, vzdušným a zároveň odolným a mimořádně praktickým. Lehce vypasovaný střih s prostornými kapsami ve výšce boků, diskrétním vázáním vzadu, jemným výstřihem do písmene V a krátkým rukávem zaručují maximum pohodlí, perfektně vyměřená délka před koleno a boční řezy na švech zaručují úplnou svobodu při každodenní práci během služby. Zdravotnické šaty jsou dostupné v mnoha barvách, díky nimž si každá žena vybere pro sebe dokonalý odstín.

Zdravotnické sukně – klasika ženskosti.
Zdravotnické sukně se vyznačují mimořádnou všestranností – v létě se ideálně hodí k lehkým či vypasovaným tričkům a v chladnějších měsících k fleecovým mikinám. Různorodost střihů a barev Vám umožní přizpůsobit si jejich styl k Vašim preferencím a k ostatním částem pracovního oblečení. Díky flexibilním materiálům, jednoduché, ale zároveň i tužkové střihy zaručují tak moc důležité během práce s pacienty pohodlí a komfort. Zašitá v pase elastická guma udržuje sukni na svém místě a dodatečné nastavení šířky pomocí šňůrky umožňuje ještě lepší přizpůsobení k tělu. Velice důležitou částí tohoto oblečení je správně určená vhodná délka, která Vám umožní udržet elegantní vzhled a neomezenou svobodu pohybu.  

Elegantní zdravotnické haleny

Dámské zdravotnické haleny jsou samy o sobě prvotřídní. Ideálně se budou hodit k zaměstnankyním zdravotnických zařízení jako např. : administartivní správa nemocnic, laboratoře nebo na recepci. Tyto pozice mají reprezentativní funkci, a proto obzvláště zde je důležitý úhledný elegantní vzhled – nejen pro ně, ale také i pro pacienty. Bohatý výběr střihů, barev a velikostí dává možnost široké personalizace služebních oděvů. Zdravotnické haleny dostupné v obchodě Uniformix se liší zapínáním – klasické, jednoduché nebo asymetrické, délkou rukávů: dlouhým nebo ¾ a typem výstřihu buď do tvaru písmene V nebo zakončený elegantními klopy, které se podobají k těm, používaným u kvádrového saka. Haleny se skvěle hodí k šatům, ale i k sadě tričko+sukně.  


materialu

Moderní vzhled není všechno – věnujte pozornost kvalitě materiálů

Samozdřejmě moderní střih s nebanální a originální dekorací je detail, který může ženám během konání služby přidat větší sebejistotu a pocit úhlednosti. Nesmíme však zapomenout, kolik musí uniforma pracujících lidí ve zdravotnictví vydržetA proto látka, ze které je ušité zdravotnické oblečení musí být flexibilní a odolná proti deformacím, otěru a žmolkování.Všechny části oblečení ke speciálním účelům dostupné na uniformix.pl, jsou ušité z matriálů se stanovenými parametry, opatřené příslušnými opatřeními a certifikáty zaručujícími nejen vynikající trvanlivost, ale také bezpečnost pro pokožku. 

„V sadě levněji!” – sestavte si celou uniformu

V obchodě Uniformix si můžete samostatně skompletovat zdravotnické oblečení od hlavy až k patě – a to doslova. Najdete zde profesionální dámské a pánské oblečení: zdravotnické mikiny, haleny, trička, kalhoty, pláště, šaty a sukně, ale také obuv, čepice a různého druhu doplňky – od ochranných brýlí, přes stetoskop až po neurologické kladivo. Všechny části zdravotnických oděvů pocházejí od oceňovaných polských a světových značek, jež zaručují nejen dlouhodobou kvalitu, ale zároveň moderní styl jejich střihů. Mezi nejlepší patří takové značky jako jsou: Adler, Barco, Cherokee, Dickies, Eldan, Med Couture, Heartsoul, Mc2 nebo vlastní značka Uniformix. Navštivte náš obchod a vytvořte si svojí vlastní oblíbenou soupravu, která Vám zaručí profesionální vzhled a nepřetržitý komfort a pohodu při práci.
pixel