Mohou být zdravotní boty na klínovém podpatku pohodlné?

2021-11-10
Mohou být zdravotní boty na klínovém podpatku pohodlné?

Zdravotní obuv je důležitou součástí uniformy zdravotníků. Pracovní doba je obvykle mnoho hodin strávených na nohou a v místě, kde je nezbytná stálá koncentrace, není prostor ani pro mírné nepohodlí. V obchodech je k dostání mnoho modelů zdravotní obuvi na klínovém podpatku. Svádějí k originálnímu vzhledu, ale jsou opravdu pohodlné?

 

 

 

Co se z tohoto příspěvku dozvíte?

  • Jak vybrat pohodlné zdravotní boty na klínku?
  • Jaké jsou výhody zdravotních bot na klínku?
  • Jaké zdravotní boty na klínu jsou k dispozici na Uniformix.cz?

Stručně

Dámy po nich sahají, aby přidaly pár centimetrů na výšce a zeštíhlily lýtka. Zdravotní obuvi na klínku se není třeba bát! Budou pohodlné, ale pouze pokud budou pečlivě vyrobeny a vyrobeny ze správných materiálů. Uniformix.pl nabízí dřeváky nejvyšší kvality s vrstvou pryže tlumící nárazy, zdravotní pantofle na klínovém podpatku a mnoho dalších modelů zdravotní obuvi, které zajistí pohodlí během služby.

 

 

Mohou být boty na klínovém podpatku pohodlné?

Na rozdíl od zdání není odpověď na výše uvedenou otázku vůbec jednoduchá. To, zda jsou boty pohodlné, nezávisí na tloušťce podrážky, ale na její kvalitě. Při výběru obuvi do práce se vyplatí věnovat pozornost použitým materiálům, způsobu provedení a individuálním preferencím. Někteří lidé se prostě v botách na platformě necítí pohodlně a nemá cenu se jim snažit nutit. Jak tedy poznáte dobré zdravotní boty na klínku? Měly by mít protiskluzovou a nárazy tlumící podrážku, prodyšný svršek a anatomicky tvarovanou stélku. Důležité jsou i estetické otázky, protože každý z nás chce na pracovišti vypadat dobře.

 

 

Výhody a nevýhody bot na klínovém podpatku

Klínky často využívají dámy, které chtějí přidat pár centimetrů na výšce a zeštíhlit lýtka. Při práci, která vyžaduje neustálý pohyb, nejsou klasické podpatky dostatečně pohodlné a jejich stabilita také zanechává mnoho přání. U klínků je tělesná hmotnost rovnoměrně rozložena po celé délce boty, takže zatížení kloubů je nižší při zachování vysokého komfortu. Silnější podrážka také lépe tlumí otřesy vznikající při chůzi, což má pozitivní vliv na pohybový systém. Výše uvedené efekty jsou však viditelné pouze u anatomicky tvarované obuvi z odpovídajících materiálů. U nekvalitních bot na klínovém podpatku se výhody mění v nevýhody, protože silnější podrážka místo stabilizace a tlumení pouze zvyšuje hmotnost bot.

 

 

Druhy klínové zdravotní obuvi

Nejoblíbenějším řešením jsou samozřejmě zdravotní dřeváky na klínovém podpatku. Navzdory tomu, že si zachovaly svůj tradiční tvar, díky změně technologie výroby je charakteristický klapot slyšet na nemocničních chodbách stále méně. Podešev lékařských dřeváků je stále z lipového dřeva, které účinně saje pot a nezpůsobuje tření. Jeho spodní část je však pokryta protiskluzovou gumou tlumící nárazy. Podešev dobrých zdravotních bot na klínku může být i z korku, který je lehký, prodyšný a příjemný na dotek. Dalším oblíbeným řešením je snadno čistitelná protiskluzová pěna nebo guma, která se často vyskytuje ve spojení s koženou stélkou.

 

 

Zdravotní obuv na klínku v obchodě Uniformix.cz

Obchod Uniformix.cz nabízí široký výběr zdravotní obuvi na klínku. Klasické zdravotní dřeváky jsou dostupné v mnoha barvách a ve verzích s odhalenými a zakrytými prsty. Zdravotní pantofle na klínovém podpatku Jedność jsou velmi oblíbené, podrážka je vyrobena z protiskluzového materiálu, svršek a stélka jsou vyrobeny z přírodní kůže. Další zajímavou nabídkou je lehká zdravotní obuv Doria značky Oxypas, která se vyznačuje podšívkou z mikrovlákna Coolmax. Lidem, kterým záleží na efektivním tlumení nárazů, zase doporučujeme modely z řady Buxa Professional s anatomicky tvarovanou vložkou a zabudovaným tlumičem.

Doporučené

pixel