Lékařská halena pro porodní asistentku - kterou si zvolit?

2022-04-29
Lékařská halena pro porodní asistentku - kterou si zvolit?

Práce porodní asistentky je v mnoha ohledech náročná. Kromě znalosti, zkušenosti, empatie a trpělivosti je nezbytná také fyzická zdatnost. Co by tedy měla zdravotnická halena pro porodní asistentku splňovat? Především nesmí omezovat váš pohyb nebo vás rozptylovat od důležitých povinností. V dnešním článku vám poradíme, jak si vybrat pohodlný oděv pro pohotovostní služby a představíme vám nejzajímavější modely z nabídky obchodu uniformix.cz .

 

 

 

 

Co se dozvíte z tohoto článku?

  • Z jakého materiálu by měla být vyrobena zdravotnická halena pro porodní asistentku?
  • Jaká barva byla kdysi přiřazena zdravotnickému oděvu pro porodní asistentky?
  • Jaké lékařské haleny pro porodní asistentky jsou k dispozici na uniformix.cz?

 

Pohodlná zdravotnická halena pro porodní asistentku

Doby tuhých a nepohodlných uniforem pro kůži jsou dávno zapomenuté. V obchodech jsou k dostání lékařské haleny pro porodní asistentky, které zajišťují pohodlí a volnost pohybu na úrovni sportovního oblečení. Při nákupu tohoto typu oděvu je vhodné věnovat pozornost nejprve materiálu. Čistá bavlna je příjemná na dotek, ale rychle ztrácí svou barvu, absorbuje vlhkost a navíc se rychle mačká. Aby se tyto nevýhody minimalizovaly, tak se obvykle do ní přidávají syntetická vlákna, jako je elastan nebo polyester. Tyto přísady dovolují zvýšit teplotu praní tkaniny, zvyšují pružnost tkaniny, zachovávají barvu a eliminují mačkání. Navíc, bavlna obohacená syntetickými vlákny propouští vzduch a schne mnohem rychleji, což snižuje problém nevzhledných skvrn v podpaží. Kromě materiálu ovlivňuje pohodlí při nošení také střih a vhodně zvolená velikost. Velmi těsná zdravotnická halena pro porodní asistentku bude tlačit a omezovat pohyb a přílišná volnost bude bránit precizním činnostem.

 

 

 

 

Profesionální a estetický vzhled

Pohodlí však není všechno, protože každý z nás také rád dobře vypadá.  Oblečení, které nosíme, nám nejen pomáhá cítit se dobře, ale také pomáhá vytvářet image profesionála. Zdravotnické haleny pro porodní asistentky naštěstí nemusí vypadat jako beztvaré pytle. Výrobci nabízejí ženské modely, které jsou šité na míru různým typům postavy a často se řídí nejnovějšími módními trendy.A co barva? V dobách, kdy byla trvale přiřazena k určité lékařské profesi, porodní asistentky obvykle nosily růžovou barvu. Tato barva nebyla vybrána náhodou - je spojována s teplem, pozitivitou a má uklidňující účinek na pacientku. Není divu, že i dnes, kdy většina nemocnic dává zaměstnancům možnost volby vlastních uniforem, je stále běžné vidět na porodních odděleních růžové zdravotnické haleny. Kromě toho jsou zde také velmi oblíbené zdravotnické oděvy v tmavě modré, šedé, modré, celadonové nebo klasické bílé barvě, ale dokonce i haleny s veselými barevnými vzory.

 

 

 

 

Zdravotnické haleny pro porodní asistentky - nejzajímavější modely

Široká nabídka pohodlných a estetických zdravotnických halen pro porodní asistentky jedostupná na uniformix.pl. Mezi zdravotnickými pracovnicemi jsou v oblibě modely s asymetrickým střihem, jako je například zdravotnická kimonová halena z řady Select. Model má výstřih ve tvaru písmene V, který prodlužuje krk, a efektní zavazování, které je možné nosit zezadu nebo z boku kvůli správnému přizpůsobení oděvu postavě. Asymetrickým střihem se vyznačuje také prodyšná a pohodlná mikina od značky Cherokee, která má založený výstřih, velice objemné kapsy a zvýrazňující postavu prošívání. Vysokou úroveň pohodlí a dokonalý střih zajišťuje zdravotnická vypasovaná halena s kontrastními elastickými klíny. Dámám, které chtějí mít při práci maximální pohodlí, doporučujeme zdravotnickou halenu pro porodní asistentky z řady Comfort. Vyznačuje se mírně volnějším, minimalistickým střihem a materiálovým složením z 95 % polyesteru a 5 % spandexu, které zaručuje plnou pružnost. Zdravotnické haleny z řady Club kombinuje klasické střihy, decentní záševky a látky s vyváženým složením 50 % bavlny a 50 % polyesteru. Určitě se budou líbit porodním asistentkám, které chtějí v práci vypadat profesionálně.

Doporučené

Dámská zdravotní halena Med Couture INSIGHT, 2411

Dámská zdravotní halena Med Couture INSIGHT, 2411

710,00 Kč bruttoNejnižší cena 30 dní před slevou603,00 Kč brutto
pixel