Jaké boty pro kosmetičku budou nejlepší? Naše návrhy

2023-02-24
Jaké boty pro kosmetičku budou nejlepší? Naše návrhy

Práce v kosmetickém salonu obvykle znamená dlouhé hodiny ve stoje. Z tohoto důvodu je důležitým prvkem zaměstnanecké uniformy v kosmetickém průmyslu správně padnoucí obuv. Musí být nejen estetické a hygienické, ale také pohodlné, aby během dlouhého dne nezpůsobovalo kuří oka a podporovalo celý pohybový systém. Přemýšlíte, jak vybrat dobré boty pro kosmetičku? V dnešním článku navrhneme, proč se vyplatí vybírat zdravotní obuv a představíme osvědčené modely.

Co se děje s tímto příspěvkem?

  • Proč jsou zdravotní boty skvělé jako obuv pro kosmetičky?
  • Jaké jsou výhody pěnové obuvi pro kosmetičky?
  • Jsou zdravotní dřeváky tou správnou obuví pro kosmetičky?

Obuv pro kosmetičky – proč se vyplatí vybírat zdravotní obuv?

Zdravotní obuv využívají nejen zaměstnanci nemocnic a klinik, ale také zubní lékaři, lékárníci, maséři, kadeřníci a kosmetičky. Není se čemu divit – má poskytovat pohodlí při práci ve stoje, a to nejen lékařům nebo sestřičkám.V čem spočívá tajemství zdravotní obuvi a proč bude skvělá jako obuv pro kosmetičky? Jsou navrženy tak, aby poskytovaly dostatečnou oporu chodidlům a celému pohybovému aparátu. Anatomicky profilovaná stélka a prodyšný nebo odvětrávaný svršek zaručují vysoký komfort nošení i v létě. Polstrovaná, protiskluzová podrážka snižuje riziko pádu a tlumí otřesy vznikající při chůzi, které mohou negativně ovlivnit klouby a páteř. Zdravotní obuv je také lehká, odolná a snadno se udržuje v čistotě.Nakonec je tu ještě jedna důležitá věc, a to vzhled. Jako součást pracovní uniformy musí být obuv pro kosmetičky elegantní a estetická. Jednak to pomáhá budovat image profesionála a jednak se cítíme lépe ve věcech, které máme rádi. Naštěstí by to neměl být problém, protože nabídka obchodů je opravdu bohatá. Kosmetičky si mohou vybrat z pěnové obuvi, dřeváků nebo zdravotních pantoflí.

Pěnové boty pro kosmetičku

Jaké jsou výhody pěnové obuvi pro kosmetičky? Je lehký, pohodlný a snadno se udržuje v čistotě. Například boty Ezi-Klog mají podrážku vyplněnou vzduchovými bublinami, takže jejich hmotnost nepřesahuje 180 g. Pásek lze nosit vepředu jako ozdobu nebo umístit na patu pro větší stabilitu při chůzi. A co víc, když se zašpiní, můžete je jednoduše vyprat v pračce na 40 °C!

Lékařské dřeváky

I když vypadají těžké a neohrabané, dřeváky jsou překvapivě lehké a pohodlné na nošení. Jsou tedy perfektní jako boty pro kosmetičky! Jejich dřevěná podrážka má přirozené antibakteriální vlastnosti a zabraňuje nadměrnému pocení nohou. Moderní dřeváky mají na spodní straně také protiskluzovou gumovou vrstvu, takže při chůzi nevydávají charakteristický klapot. Svršek je vyroben z kůže, takže se dobře přizpůsobí noze a je prodyšný. Uniformix UN9012 a UN9018 mají dokonce další větrací otvory, zatímco UN9014 a UN9010 otevřené špičky. Na výběr je mnoho barevných variant a ženských květinových vzorů.

Lékařské kožené pantofle

Klasické zdravotní žabky dobře poslouží i jako obuv pro kosmetičky. Modely MED11 a BZ210 značky Buxa jsou vyrobeny výhradně z měkké a prodyšné kůže a mají anatomicky profilovanou stélku se 3 zónami podporující klenbu chodidla. Pantofle Polfam Unity 670DZ a 367 jsou klasika s moderním nádechem. Vysoký komfort nošení zajišťuje korková podrážka s protiskluzovou vrstvou a prodyšný kožený svršek. Pantofle PF-609 jsou naopak pohodlná zdravotní obuv se vzhledem lehkých letních sandálů.Všechny výše uvedené modely a další zdravotní obuv, která se skvěle hodí jako obuv pro kosmetičky, najdete na uniformix.pl.

pixel