Jak přizpůsobit dámské zdravotnické kalhoty postavě?

2020-09-14
Jak přizpůsobit dámské zdravotnické kalhoty  postavě?Přizpůsobení zdravotnických kalhot se až tak moc neliší od výběru džín pro každodenní nošení. Správně volené kalhoty dovedou zdůraznit přednosti a skrýt nedostatky postavy. Musíte jen vědět, čemu věnovat pozornost, abyste se v práci cítila pohodlně a dobře vypadala. Jak to udělat? Napovídáme!
KalhotyCo se dozvíte z tohoto příspěvku?

Jaký střih kalhot se hodí k Vaší postavě?Jak si vybrat dámské zdravotnické kalhoty? Zdravotnické kalhoty s gumou nebo knoflíkem - které si vybrat?

Ve zkratce

Zdravotnická uniforma musí být pohodlná, to je fakt. Ale kdo řekl, že se nemůžeš postarat o to, abys v ní vypadala perfektně? Výběrem zdravotnických kalhot podle své postavy získáváte nejen pohodlí, ale také módní, ženský vzhled a sebevědomí! Pokud se Vaše postava vyznačuje zaoblenými křivkami nahoře a štíhlýma nohama (tzv. jablko), rozhodněte se pro kalhoty se zúženými nohavicemi. Jednoduchý střih pomůže vyrovnat široké boky a úzká ramena (hruška). Za to jogger kalhoty padnou každé ženě, která oceňuje volnost a ráda vypadá originálně.

Jaký střih vám bude vyhovovat?

Při výběru jakýchkoli kalhot je klíčová znalost vlastního těla a znalost svých preferencí. Nikdo neví tak dobře, jako Vy, v čem se cítíte pohodlně. Při práci ve zdravotnictví je velmi důležité pohodlí a dobrá nálada, proto by právě ony měly být hlavními měřítky při rozhodování o nákupu. Znamená to, že musíte úplně ignorovat trendy? Samozřejmě že ne - stačí se podívat na uniformix.czSpodnie medyczne z prostymi nogawkami


Kalhoty s rovnými nohavicemi

V rovných kalhotách vypadá dobře každá postava, ale zalíbí se zejména dámám se širokými boky, tedy s postavou tzv. hrušky. Nohavice se stejnou šířkou po celé délce opticky zeštíhlují postavu a maskují široké boky, čímž pomáhají udržet žádoucí harmonii mezi horní a dolní částí oblečení.Na uniformix.pl najdete opravdu mnoho variant zdravotnických kalhot s rovnými nohavicemi. Značka Barco nabízí například kalhoty z elastických materiálů se širokou gumou v pase, které se ideálně osvědčují na pozicích vyžadujících maximální mobilitu. Vysoký pas těchto kalhot modeluje výraznější bříško.Naopak kalhoty z řady Uniformix Club Med jsou opravdovou klasikou svého druhu: lehká, ale odolná polyesterová a bavlněná látka, jednoduchý minimalistický střih, zapínání na plochý knoflíček a dvě kapsy u boků vytvářejí organicky lékařský, profesionální image. Zároveň záševky vzadu pozitivně ovlivňují přizpůsobení a padnutí kalhot. Toto je model pro tradicionalistky!


Spodnie medyczne joggery

Joggery

Joggery, tedy kalhoty se zužujícími se nohavicemi s elastickými manžetami a se stahovací šňůrkou v pase jsou v současné době jedním z nejpopulárnějších střihů v casual a streetwear stylu. Není náhoda, že sklidily takový úspěch u obou pohlaví – v těchto kalhotách vypadá dobře každý! Bez ohledu, zda jste ideální přesýpací hodiny, jablko nebo hruška, joggery určitě oceníte.Po tomto střihu stále častěji sahají ve svých projektech i výrobci zdravotnických oděvů. Navzdory sportovnímu původu v sobě mají joggery volnost a troufalost pocházející z moderního pouličního stylu, a proto se určitě stanou originální součástí nemocniční uniformy. Zároveň jsou obvykle šité z pružné pleteniny, takže se v nich můžete cítit jako v pohodlné teplákové soupravě i během únavné noční směny.Spodnie medyczne damskie wąskie nogawki

Zdravotnické slim fit

Kalhoty se zúženými nohavicemi jsou návrhem, který zdůrazní dlouhé krásné nohy. Budou se v nich cítit skvěle dámy s postavou typu jablko, tedy s více zaoblenými rameny a bříškem. Mohou to být jak dlouhé kalhoty, tak modely s délkou 3/4 nebo 7/8.Slim fit kalhoty pro lékařské uniformy jsou ušity z elastických materiálů, které pro Vás v náročných pracovních podmínkách nebudou žádným omezením. Mnoho modelů je vybaveno dodatečnými zipy v nohavicích, které usnadňují oblékání a svlékání a zvyšují pohodlí při nošení.Spodnie medyczne damskie z szerokimi nogawkami


A co takhle bootcuty?

Jsou mezi námi fanoušci hipísácké volnosti? Pokud se Vám zdá, že se široké nohavice do nemocničních chodeb nehodí, znamená to, že jste ještě neviděla model Heartsoul. Lehká látka s přídavkem elastických vláken, nastavitelné šňůrky a guma v pase zajišťují pohodlí, optimální přizpůsobení a plnou svobodu pohybu. Existuje ještě jedna věc, pro kterou ženy milují Heartsoul. Jsou to drobnosti! Šňůrky se zlatými přívěsky přitahují pozornost a dodávají kalhotám osobní, romantický charakter!Kalhoty s rozšířenými nohavicemi budou ideální pro lékařky, zdravotní sestry nebo recepční s postavou typu číše – nastavitelný pás a prostorné kapsy zvýrazní zúžení v pase a křivku boků a vyvažují proporce mezi úzkou spodní částí a přirozeně širokou horní částí.Jaké zdravotnické kalhoty si vyberete během příštího nákupu? Věříme, že perfektní! Právě takové pro sebe určitě najdete na uniformix.cz  Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si součásti své služební uniformy tak, abyste se při práci cítila a vypadala bezchybně.  

Doporučené

Dámské zdravotní kalhoty FLEXZONE FZ2049

Dámské zdravotní kalhoty FLEXZONE FZ2049

Běžná cena: 710,00 Kč brutto497,00 Kč bruttoNejnižší cena 30 dní před slevou: 495,00 Kč
Dámské zdravotní kalhoty Flex Zone. FZ1211

Dámské zdravotní kalhoty Flex Zone. FZ1211

Běžná cena: 775,00 Kč brutto467,00 Kč bruttoNejnižší cena 30 dní před slevou: 543,00 Kč
pixel