Barevná zdravotní obuv - ideální na jaro (a nejen!)

2022-04-01
Barevná zdravotní obuv - ideální na jaro (a nejen!)

První teplé dny a vytoužený příchod jara nás obvykle inspirují k tomu, abychom do svých šatníků vnesli trochu barev. Nic přece neinspiruje pozitivními vibracemi více než sluneční svit a energické barvy! Jarní revoluci se vyplatí provést i ve vašem firemním šatníku. Dnes se budeme věnovat obuvi - představujeme barevnou zdravotní obuv, která na jaře skvěle doplní každý nemocniční outfit.

 

 

Co se dozvíte z tohoto článku?

  • Jaké barvy budou v módě pro sezónu jaro/léto 2022?
  • Jaké barevné zdravotní boty byste si měli vybrat na jaře 2022?

 

Barvy ve zdravotnické módě – nejen bílá!

Dnešní zdravotnická móda je módou v plném slova smyslu. Mikiny, kalhoty, šaty nebo haleny pro zdravotníky mají nejen praktickou, ale i estetickou funkci. Výrobci stále častěji trvají na tom, aby oblečení pro zdravotníky odpovídalo nejnovějším trendům, bylo originální a stylové, a proto do svých návrhů vnášejí dekorativní prvky: barevné potisky, zajímavé prošívání nebo neobvyklá vázání. Nejdůležitější je samozřejmě stále funkčnost, ale módní design ji nijak nesnižuje.Vývoj zdravotnické módy je patrný i v její barevnosti. V minulosti převládala bílá nebo tmavě modrá barva. V současné době jsou chodby nemocnic a klinik plné barev: jemné pastelové, šťavnatě zelené, sytě růžové nebo elegantní bordó. Právě tyto výrazné odstíny vládnou na jaře a v létě zdravotnické módě. Ideálně se hodí k počasí, které panuje za oknem: ke stále teplejším slunečním paprskům, k intenzivní zeleni nebo k rozkvětu květin. Navíc dobře ladí s naší energií, které je na jaře - po dlouhých zimních měsících - máme mnohem více.

 

 

 

 

Barevná zdravotní obuv - jaro v pracovním šatníku

Barevné lékařské oblečení má jen jeden problém - ne každý se v pestrých barvách cítí dobře. Některé barvy, jako je růžová, červená nebo šťavnatá zelená, mohou působit ohromujícím dojmem. Místo toho, abychom se cítili sebevědomě, se cítíme méně sebevědomě, protože vypadáme nápadně, a proto máme pocit, že jsme "ve středu pozornosti". Existuje však i jiný způsob, jak do pracovního oblečení vnést barevný nádech - stačí ho sladit s barevnou zdravotní obuví. Která bude na jaře nejlepší?

 

Dámské zdravotnické nazouváky - barevný doplněk k nemocniční uniformě

Nazouváky jsou pravděpodobně nejoblíbenějším typem zdravotní obuvi. Máme je rádi pro jejich lehkost a pohodlí, které jsou pro naše nohy během dlouhého pracovního dne nesmírně důležité, a také pro jejich univerzálnost. Nazouváky se hodí k jakémukoli oblečení - ať už jde o kalhoty, sukni nebo zdravotnické šaty.Zdravotnické nazouváky v živých barvách jsou například červené boty značky Buxa z řady ANATOMIC. Jsou neuvěřitelně pohodlné - jsou vyrobeny z měkké lícové kůže, díky které se dokonale přizpůsobí vašim nohám. Díky anatomicky profilované stélce poskytují oporu prstům i příčné a podélné klenbě a jsou zodpovědné za správnou polohu paty. Tím je zajištěna správná poloha chodidla, což se projeví v celkovém pohodlí. Je těžké si představit pohodlnější boty!Hledáte méně výraznou barvu? V kolekci ANATOMIC jsou k dispozici také tmavě modré zdravotní nazouváky. Doporučujeme také model značky Pofam - nazouváky v jemné, tyrkysové barvě, které se skvěle hodí například k bílé uniformě. Boty Pofam jsou vyrobeny z přírodní kůže a mají speciální stélku typu fussbett, která zaručuje plné pohodlí při každé službě.

 

Barevné zdravotní dřeváky

Zajímavým návrhem zdravotní obuvi v energických barvách jsou také nazouváky Uniformix. Jedná se o klasické nazouváky, které někteří nazývají dřeváky. Mají dřevěnou podrážku, zvýšený, ale stabilní podpatek a kožený svršek s otevřenou špičkou - a právě svršek je barevný. K dispozici jsou 3 barevné varianty: klasická námořnická modř, výrazná tyrkysová a jemná fialová. Kromě toho najdete v dámské zdravotní obuvi Uniformix také dřeváky s květinovým svrškem. Tyto boty jsou jako stvořené pro jaro!

 

 

Zdravotnická pěnová obuv

Typem obuvi, která se na jaře a v létě obzvlášť osvědčuje, jsou pěnové boty, známé jako "clogi" Doporučujeme například model Ezi-Klog z kolekce značky Toffeln. Někteří lidé je považují za absolutně nejpohodlnější zdravotnickou obuv. Boty Ezi-Klog jsou vyrobeny z lehkého (jedna bota váží pouze 180 g!), na dotek příjemného materiálu s antibakteriálními, antistatickými a protiskluzovými vlastnostmi. Dokonale se přizpůsobí chodidlu a díky podrážce s bublinkovou výplní dobře tlumí každý krok. Snadno se také udržují v čistotě - hladký svršek se snadno čistí a v případě potřeby lze boty prát i v pračce.

A barvy? V kolekci Ezi-Klog převládají klasické barvy - bílá, černá, tmavě modrá a světle modrá - takže obuv Toffeln lze snadno kombinovat se zdravotnickým oblečením v různých barvách.Slunce se na obloze ukazuje stále odvážněji, ptáci zpívají a zeleň se probouzí - jaro nám všem dodává energii. Abyste ukázali svou jarní náladu, stojí za to obohatit svůj pracovní šatník o energické barvy. Barevné zdravotnické oděvy a obuv najdete na webu uniformix.cz . Podívejte se na něj a dodejte svému outfitu šmrnc!

pixel