57 / 5 000 Wyniki tłumaczenia Výprodej zdravotního oblečení - co se vyplatí koupit v akci?

2021-02-08
57 / 5 000 Wyniki tłumaczenia Výprodej zdravotního oblečení - co se vyplatí koupit v akci?

Výprodeje - letní, novoroční nebo Black Friday - jsou skvělou příležitostí, jak doplnit svůj business šatník o pár novinek. Zdravotní halenky, kalhoty nebo klasický bílý plášť seženete díky sezónním akcím za mnohem nižší ceny – a je známo, že takových uniformních prvků není v šatníku lékaře nebo sestry nikdy dost. Ověřte si, co se vyplatí koupit ve výprodeji zdravotnického oblečení!

 

Uniformix

 

Co se z tohoto příspěvku dozvíte?

  • Jaké zdravotní oblečení byste si měli koupit ve výprodeji?

 

Stručně

Výprodeje, například letní nebo novoroční, jsou skvělou příležitostí, jak ulovit potřebné věci za senzačně nízkou cenu. V rámci akce se vyplatí zakoupit tzv. basics, tedy prvky tvořící základ naší oficiální uniformy: zdravotní halenky, kalhoty, bundy nebo klasické bílé zástěry.

 

 

Uniformix.pl

 

Prodej zdravotního oblečení - možná nová mikina?

Pokud už zdravotní halenku v šatníku máte, určitě vás nemusíme přesvědčovat, co je pohodlný a funkční střih. Funguje v každé lékařské profesi: její přednosti oceňují nejen lékaři a sestry, ale také fyzioterapeuti, zubní lékaři a pracovníci kosmetických salonů.Zdravotní halenky jsou především pohodlné. Jejich charakteristický, mírně volnější střih poskytuje velkou volnost pohybu a neomezuje pohyblivost, což je důležité zejména tehdy, když potřebujete neustále udržovat vysokou rychlost během služby. Klasická zdravotní halenka má krátké rukávy, ale v chladném dni si pod ní klidně obléknete tenčí dlouhý rukáv. Díky přítomnosti kapes nebo poutek na ID kartu získává další funkce.Tento pohodlný a moderní design lze kombinovat s kalhotami i sukněmi. Dámské zdravotní mikiny jsou často dostupné i ve vypasovaném provedení - jemné zúžení pasu krásně odhaluje přednosti ženské postavy a dodává uniformě stylový charakter. Podobných efektů dosahují často používané detaily, jako je originálně střižený výstřih nebo prošívání a lemovky v kontrastních barvách. Barvy jsou další výhodou tohoto zdravotnického oblečení. Mikiny jsou dostupné v mnoha různých barvách: od klasické bílé, tmavě modré nebo šedé, přes různé odstíny růžové a modré až po jemné pastelové.

 

Uniformix

 

Prodej zdravotních bund

Když ne zdravotní halenka, možná bunda? Považuje se za o něco elegantnější, a tak si jej ochotně vybírají registrační pracovníci nebo lékaři působící v odborných ambulancích či soukromých ordinacích. Bundy se vyznačují delším střihem, zapínáním na knoflíky, druky či zip a u některých modelů i klasickým límečkem, který jim dodává eleganci. Stejně jako mikiny jsou dostupné v mnoha různých barvách, proto se při příležitosti výprodeje zdravotního oblečení vyplatí doplnit váš pracovní šatník o další barevnou variantu.

 

 

Spodnie joggery

 

Odpovídající kalhoty

 

Kalhoty jsou naprostým základem lékařské uniformy. Přestože je sestry, lékaři a fyzioterapeuti touží nahradit je sukněmi, během extrémně intenzivní směny neexistuje pohodlnější varianta než kalhoty. Značky jako Uniformix, Med Couture, Barco a Landau připravují pro své zákazníky různé možnosti: vypasované i mírně volnější, s rovnými nebo zúženými nohami. Obzvláště módní jsou v poslední době joggery, tedy kalhoty uvolněnějšího charakteru, s nohavicemi zakončenými elastickými manžetami. Skvěle tvarují postavu, skrývají její drobné nedostatky a ovlivňují tak sebevědomí ženy, která je nosí. Joggery Uniformix Flex Zone jsou vyrobeny ze super elastické tkaniny obohacené o streč, díky kterému dokonale ladí s každým pohybem. Bylo rozhodnuto, že se jimi vyplatí doplnit váš oficiální šatník! 

 

Fartuchy medyczne Uniformix

 

Prodej lékařských plášťů

Klasické bílé lékařské pláště? Výprodeje jsou skvělou příležitostí k osvěžení jejich sbírky. Za akční ceny seženete 100% klasické modely - jednoduchého střihu, na knoflíky, s límečkem, který podtrhuje jejich elegantní eleganci - ale i ty v modernizované edici, jako jsou střihy na míru nebo trapézové. Zdravotní zástěra je poznávacím znakem zdravotníků, který automaticky vzbuzuje důvěru a respekt, takže se rozhodně vyplatí mít ji ve svém pracovním šatníku.

 

Zdravotní oblečení – akce, které vás mohou překvapit

Konec roku je časem velkých akcí: nejprve Black Friday a Cyber ​​​​Monday, poté vánoční a novoroční výprodeje. Skvělé nabídky se však dají lovit už kolem 12 měsíců – řada značek pravidelně připravuje akční slevy. Vyplatí se sledovat internetové obchody vašich oblíbených výrobců, abyste byli aktuální s nabídkou a vyhlášenými slevami na položky, jako je zdravotní oblečení Uniformix. Promo akce, které jsme pro vás připravili, můžete zkontrolovat na uniformix.pl.

Doporučené

Dámský plášť Uniformix,dlouhý rukáv. UN2033

Dámský plášť Uniformix,dlouhý rukáv. UN2033

668,00 Kč bruttoNejnižší cena 30 dní před slevou400,00 Kč brutto
Dámské zdravotní kalhoty Flex Zone. FZ2056

Dámské zdravotní kalhoty Flex Zone. FZ2056

Běžná cena: 769,00 Kč brutto538,00 Kč bruttoNejnižší cena 30 dní před slevou: 537,00 Kč
pixel