4 gildie produkujące ubrania dla masażystów

2021-09-14
4 gildie produkujące ubrania dla masażystów

Když pacient pohodlně leží na masážním stole a dopřává si blažené chvíle relaxace, masér tvrdě pracuje – vždyť masírování napětí nebo poplácání, hnětení a stlačení svalů vyžaduje úsilí. Při takové práci má velký význam správné oblečení. Když tričko omezuje v pohybu nebo límeček zástěry přilne ke krku, je těžké se plně soustředit na úkoly. Jaké oblečení pro maséry tedy bude nejlepší? Je to jednoduché: lékařské! 

 

 

Co se z tohoto příspěvku dozvíte?

Jak vybrat správné oblečení pro maséra?

 

Stručně

Oblečení pro maséry by mělo být především superpohodlné – nesmí omezovat v pohybu ani jinak bránit v práci. Při plnění služebních povinností tedy dobře poslouží zdravotní oděv z pružných materiálů a umožňující tak velkou mobilitu. Oblečení pro lékaře nebo zdravotní sestry se vyznačuje také atraktivním designem, který může být důležitý zejména pro maséry provozující vlastní ordinace. Dobře prezentované uniformy pomáhají budovat profesionální image.

 

 

Jaké by mělo být oblečení maséra?

 

Zdravotní oblečení se jako masérský outfit bude hodit hned z několika důvodů. Jsou to oblečení pro speciální úkoly: musí být 100% pohodlné na nošení a nabízet plnou funkčnost. Koneckonců, je těžké si představit, že by chirurg při operaci např. korigoval posuvné kalhotky, že? Oblečení pro lékaře, sestry a další zdravotnické pracovníky je vyrobeno z odolných, ale k pokožce příjemných materiálů, s použitím střihů, které zaručují neomezenou volnost pohybu. Je důležité - oblečení by nemělo nijak překážet při práci, takže oblečení pro maséra by mělo být: pohodlné, z pružného materiálu, nehybné a dobře prezentované. 

 

 

1. Oblečení pro maséry – pohodlí je na prvním místě I když ke správnému provedení masáže nepoužíváte sílu, je práce maséra vždy spojena s námahou. Z tohoto důvodu je hlavním znakem, který by měl jeho outfit vyniknout, pohodlné nošení. Základem je samozřejmě dobře zvolená velikost: zdravotní halenka nebo kalhoty by neměly být příliš velké ani malé. Při nakupování ve stacionárních obchodech stojí za to věnovat nějaký čas vyzkoušení. Stává se, že se velikosti jednotlivých výrobců mírně liší. Při nákupu zdravotního oblečení online se vyplatí si pokaždé pročíst tabulku, ve které výrobci uvádějí u jednotlivých velikostí podrobné rozměry, a následně je porovnat s vlastními rozměry. Usnadníte si tak výběr správné velikosti.

 

 

 

 

 

2. Pružný materiál Prvkem, který velmi ovlivňuje komfort nošení, je materiál, ze kterého je oblečení ušito. Zdravotní oděvy se nejčastěji vyrábí ze syntetických tkanin nebo jejich kombinace s bavlnou. Materiály ze 100% bavlny se používají jen zřídka. Toto vlákno má mnoho výhod (například prodyšnost), ale u oděvů pro zdravotnické pracovníky jsou viditelné především jeho nevýhody: nízká elasticita a náchylnost k mačkavosti. Přítomnost syntetické příměsi v materiálovém složení tyto nevýhody odstraňuje.Příkladem oblečení, ve kterém byla použita kombinace bavlny a syntetických materiálů, je řada Flex Zone polské značky Uniformix. Je to kolekce vytvořená pro ty zdravotníky, kteří od svých oficiálních outfitů očekávají nekompromisní pohodlí. Z hlediska pružnosti a pohodlí při nošení je oblečení Flex Zone podobné sportovnímu oblečení: perfektně padne na tělo a ponechává nositeli plnou volnost pohybu.Pro práci masážního terapeuta se dobře hodí i oblečení ze 100% syntetických materiálů. Nabízejí ještě větší flexibilitu - roztahují se v mnoha směrech, díky čemuž ani v nejmenší míře neomezují pohyblivost. Zároveň jsou vzdušné a příjemné na dotek, komfortem nošení konkurují i ​​bavlně. 

 

 

3. Volnost pohybu Zdůrazníme ještě jednou, jak důležitá je svoboda pohybu v práci maséra? Ano – protože musíme zmínit, že je ovlivněn nejen materiálem, ale také střihem. Nejlepší volbou je střih, který není ani příliš upnutý, ani příliš volný. Outfit by měl tělu sedět, ale ne jej omezovat, aby neomezoval pohyblivost zejména kolem paží – maséři přece pracují hlavně rukama.

 

 

4. Vhodný styl Důležitým znakem zdravotního oblečení je také jeho styl a provedení. Pro lékaře, sestru nebo fyzioterapeuta je uniforma jakousi výkladní skříní – je spojena s profesionalitou a pomáhá vzbudit důvěru mezi pacienty. Nejinak je tomu v případě masérů, zejména těch, kteří provozují vlastní kanceláře. Pak se outfit stává prvkem vizuální identifikace – buduje profesionální image, což může pomoci zvýšit konkurenční výhodu na trhu. Když totiž komerčně využíváme lékařské a s ním spojené služby, požadujeme více – nezáleží pro nás jen na jejich kvalitě, ale také na celém jejich okolí. Oblečení zaměstnanců kliniky může hodně napovědět o jejich přístupu k pacientům či dodržování hygieny. Masér oblečený ve správném outfitu jen budí důvěru.

 

 

 

 

Doplňte outfit pro maséra na Uniformix.pl!

Na stránkách internetového obchodu uniformix.pl najdete zdravotní oblečení, které se skvěle hodí jako masérská uniforma. Dobrou volbou je například sada zdravotní mikina + kalhoty. K dispozici jsou různé styly mikin: rovné a do pasu, minimalistické a zdobené barevnými lemy nebo dodatečným prošíváním, stejně jako kalhoty s rovnými a zúženými nohavicemi. Množství dostupných barev usnadňuje výběr správné uniformy. Doplňte si pracovní uniformu a přesvědčte se sami, jak pohodlné zdravotní oblečení může poskytnout!

 

 

Doporučené

pixel