Dámské zdravotní kalhoty v pastelových barvách - přinášíme jaro!

2023-04-22
Dámské zdravotní kalhoty v pastelových barvách - přinášíme jaro!

Počasí si s námi stále hraje, ale za oknem už jsou vidět první známky jara. Je tedy čas rozloučit se s těžkými kabáty a svetry a pozvat do šatníku lehčí oblečení. O slunovratu, kdy nám chybí energie, je nejlepší vsadit na barvy, které pozitivně působí na pohodu a podněcují k akci. Vyplatí se myslet nejen na každodenní oblečení, ale i na ty do práce. Dámské zdravotní kalhoty v pastelových barvách jsou osvědčeným způsobem, jak vnést jaro do nemocnic a klinik.

 

 

Osvěžte svůj šatník na jaro!v

Příroda se pomalu probouzí k životu, a tak všichni netrpělivě čekáme, jak se svět po zimním šeru zbarví. Když slunce svítí déle a déle, probouzí se v nás k jednání nová energie, kterou se vyplatí využít k tomu, abyste si dali své záležitosti do pořádku. Nevíte, kde začít? Myslete na osvěžení šatníku, projděte si jeho obsah a zimní bundy a kabáty vložte do krabic, abyste zahnali zimu. Zbavte se oblečení, které jste v posledním roce nenosili. Šance, že se k nim vrátíte, je podle všeho opravdu malá! Po takovém úklidu snadno poznáte případné mezery ve vašem šatníku a uděláte místo jarnímu oblečení, které vám dodá energii. Za revizi stojí nejen každodenní oblečení, ale i oblečení do práce. Vždyť tady trávíme většinu dne! Začátek jara je ideální čas na nákupy, protože v mnoha obchodech probíhají výprodeje. Na uniformix.cz nyní najdete zdravotní oblečení v jarních barvách za opravdu výhodné ceny!

 

 

Barvy, které mají pozitivní vliv na náladu

Již dlouho je známo, že barvy oblečení, které nosíme, ovlivňují naši pohodu. Mezi barvy, které zlepšují náladu a dodávají energii, patří slunečně žlutá, energická oranžová, šťavnatá zelená, nevinná růžová nebo krvavě červená. Zapomenout nelze ani na modrou – pomáhá snižovat hladinu stresu a podporuje relaxaci. Většina zmíněných barev je ne náhodou spojena s jarem, tedy obdobím, kdy se příroda probouzí k životu po zimní letargii! Po pozitivních barvách se vyplatí sáhnout zejména v období slabého slunce a vrtošivého počasí, abyste prolomili apatii a motivovali se k akci.Ne všichni však rádi nosíme oblečení v křiklavých barvách a na některých pracovištích nejsou vítáni. Naštěstí vždy můžete sáhnout po jejich neutrálnějších protějšcích. Pokud pracujete ve zdravotnictví, na uniformix.pl najdete dámské zdravotní kalhoty v pastelových barvách. Můžete je nosit do práce, abyste zlepšili pohodu nejen sobě, ale i celému okolí.

 

Dámské zdravotní kalhoty v pastelových barvách na uniformix.cz

Na uniformix.cz najdete široký výběr dámských zdravotních kalhot v pastelových barvách a v různých stylech. Pro milovníky klasických řešení doporučujeme modely mírně zúžené ke dnu nebo s rovnými nohavicemi: modré a růžové zdravotní kalhoty Uniformix Select, akvamarínové Eldan a tyrkysové Uniformix Comfort. Dámám, které preferují sportovnější střihy, se jistě budou líbit pastelové joggery. Značka Med Couture nabízí lososové a růžové zdravotní kalhoty Energy Stretch, modré Performance Touch a akvamarínové Peaches. Světle modré lékařské joggery zase nabízí americký výrobce Barco. V teplejších dnech se budou skvěle hodit i lékařské croppants, které jsou dostupné například v mátové barvě. Plánujete nákup dámských zdravotních kalhot v pastelových barvách? neotálejte! Na uniformix.cz právě probíhá výprodej, takže zboží se prodává jako teplé rožky!

pixel